reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Gabis wspolczuje.

Dzis pochowalismy naszego synka. Ciaza zakonczona w 8 tc. To wszystko takie nierealne. Mam juz badania z Genesis i mial trisomie 22 chromosomu. Czeka nas badanie kariotypow zeby sprawdzic czy u mnie lub u meza nie ma problemow w uszkodzonym genem
 
Strawbelka chyba lepiej pojechać. I ja w ciąży brałam dupka 3x2 tak jak Doris. Progesteron też ma dzialanie imunosupresyjne, więc duze dawki nie zaszkodzą.I jak nie było skrzepow to może naruszyłaś śluzowkè przy aplikacji progesteronu.
Susana powodzenia na usg.
Dziewczyny trzymam kciuki za fasolki.
 
Gabis wspolczuje.

Dzis pochowalismy naszego synka. Ciaza zakonczona w 8 tc. To wszystko takie nierealne. Mam juz badania z Genesis i mial trisomie 22 chromosomu. Czeka nas badanie kariotypow zeby sprawdzic czy u mnie lub u meza nie ma problemow w uszkodzonym genem

Współczuję również :-( Tulę mocno :-*

My przechodziliśmy to 2 razy, dwóch chłopców, dwa pogrzeby, i o ile ksiądz bardzo pomocny, to ploty grabarza po całej wsi nie do zniesienia. A w sercu pustka...

Nam w Genesis nic nie wyszło - wszystko prawidłowe, na kariotypy musimy czekać do sierpnia (chyba, że znajdę gdzieś 800zł żeby pójść szybciej prywatnie), aczkolwiek raczej nic tam nie znajdą. Tak myślę.
 
Tęczowa .
Tak mi przykro .
Ale dobrze że się oczyściłaś .
Jedż tylko do lekarza sprawdxić koniecznie czy wsxystko się oczyściło .
 
reklama
Ja po wizycie u gin.

Mam krwiaczka 12× 7 mm
Dzidzia ok
16,4 mm
Tętno serduszka 167 .
Mam się oszczędzać i nic nie dzwigać


Teraz wiadomości od Nafoczki .
Jest po zastrzykach ze sterydów
Chyba ,dwóch .
Szyjka super , wydłużyła się do 18 mm.Oby tak dalej .
Czuje się dobrze tylko spać nie może bo sąsiadka strasznie chrapie ...
Lekarze się interesują .Był gin pryw i z funduszu do których chodzi i mieli nad naszą Nafoczką konsylium .
Pozdrawia was wszystkie .
 
Do góry