reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

jak juz Susi i Strawbusia przetarly szlaki to pisze i ja :-) ciocie boja brawo bo Wikus wazy 1250g :-)
Zrobili mi badanie na IP ale na oddzial nie zostawia bo nie ma miejsc :-( moge sprobowac jutro rano, pojutrze HGW..?! slierowali mnie do drugiego najblizszego ale to samo :-( jak jutro sie nie dostane to mnie zobaczycie w TV jak zaczne strzelac!
Sus, Strawbelko bardzo sie ciesze!!!!
Nafoczka
Szkoda gadać o tej naszej sł .zdrowia ....Jutro kobietki porodzą to się dostaniesz .
Najważniejsze że Wiktorek " Gigant " już taki duży !!!!!!!!
I cipka dalej zeszyta .....tzn że szew dobrze trzyma , chciałam powiedzieć .
 
reklama
Suska, strawbelka
Cudowne wiesci :-)
Az sie micha sama usmiecha jak sie takie pozytywy czyta :-)

Nafoczka
Brawo Wikus!!!!!!
Naficzko, a wiesz czemu nie ma miejsc? Bo Beatka sie wyleguje :p ;-)
A wczoraj wlasnie o takich syt pisalam :p
Taa
Beatka zajęła dwa łożka ....
Na jednym ona ......na drugim książki
Hehe
 
Strawbelka, super beta! Rośnie więc się nie stresuj już i nas też :-)
Susana, mówiłam, że będzie dobrze!!!! Najgorsze za Tobą! Oczywiście, stresować się przestaniesz TROCHĘ jak poczujesz ruchy, bo ja już czuję długo i dalej stres.
Fondie, a Ty chodzisz, chodzisz po tych lekarzach a stale to samo pytanie zadajesz...
Nafoczka, no pieknie Wiktor goni Olafa :-) :):-) :):-) :):-) :), bo Oli ważył w czwartek 1286g. A jak chcesz do szpitala, to jedź po 20 wieczorem, zawsze przyjmą, bo muszą :-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)

A ja zapłaciłam w Smyku za wózek, jutro mi przywiozą, jeszcze fotelik, pieluchy i kosmetyki i mam wszystko :-)
 
Susana, rewelacja!! Bardzo sie cieszę z Twojego dzielnego skarba :)

Nafoczka, no masakra z tymi miejscami! Dobrze ze Wiktorek juz taki duży :)

Doris, ale fajne masz teraz zakupy :) marzę o takich :) moze za kilka miesięcy ;)
 
Sus, twoje super wieści doprowadzają mnie do łez :D
Strawbelka rośniemy w siłę dwóch nowych serc :)
Nafoczka, nie pchaj sie do szpitala, bo do porodu jeszcze daleko ;) (krakowski sor już poznałam- będziesz umierać, to i tak miejsca nie znajdą) Cieszę się, że trzymacie się razem - w dwupaku

Oby więcej takich newsów
 
dziewczyny, zaraz jadę do siostry mojego D. i jutro jedziemy na batalię do szpitala, trzymajcie kciuki....jestem w tak bojowym nastroju, że jutro jeśli mnie odeślą to zrobię obławę i na siłę położę się w szpitalu!
 
reklama
Strawbelka - gratki :) nie potrzebnie robiłaś sikańca i zestresowałaś Siebie i nas ;) Obiecaj, że dasz Sobie spokój z sikańcami ;)
Lilia to byl ostatni na szczescie;)
Nafoczka, trzymam kciuki zeby Cie jutro wzieli do tego szpitala, bo w koncu sie wyspie jak bede wiedziala ze jestes w dobrych rekach.
Dzis mnie czeka jeszcze bezsenna noc;)
Ach ale by bylo cudownie jakbys dotrwala do 9 miesiaca, bede trzymac kciuki:)
Susana, to jak, kiedy masz nastepna wizyte teraz?
Dobrze ze przynajmniej dzis dzien zakonczy sie dobrymi wiesciami:)
Teczowa i Lamia mysle o Was caly czas i tak mi Was zal:( ale bardzo Wam kibicuje!:)
Pozdrawiam reszte dziewczat:)
O wszystkich Was mysle, nawet jak nie odnosze sie do Waszych postow;) i wszystkim Wam kibicuje:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry