reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
On w zasadzie nie bierze dużo za wizytę bo u niego wizyta kosztuje 100 zł .Za badania ja i mąż zapłaciliśmy ok.6 tyś.i wziął mnie na oddział, gdzie pracuje i zrobił mi histeroskopię i jeszcze parę badań.
 
Susana, kciukam! Wszystko będzie dobrze i dziś usłyszysz serduszko :-)

Ja sobie siedzę w krzakach, znowu zapalenie pęcherza. O 14.30 mam wizytę, muszę powiedzieć, że jest prawdopodobieństwo ciąży. Na kolejny antybiotyk się nie piszę. Biorę nospę i urofuraginę.
Przed ostatnią poronioną ciążą też miałam zapalenie, dlatego teraz wolę dmuchać na zimne.
 
Straw, ekstra betka!!
Sus, trzymam kciuki za wizyte!!! O, przełożyli! To dobrze, szybciej zobaczysz kropeczka! :)

Ja jestem po weekendowym maratonie bobosexow, juz dzisiaj nie damy rady, M juz wczoraj był niechętny ;)
Mam nadzieje ze jakis z tych jego mało ruchliwych zolnierzykow sie dostanie do jajeczka, a najlepiej do dwóch jajeczek ;) ciekawe czy pękły w ogóle..
W czwartek mam wizyte to zobaczymy co popękało.
 
reklama
Destino zawsze to było jakieś 4-5 tygodni po poronienia.
A co u nas mała rośnie jak na drożdżach i jest bardzo kontaktowa i pogodna.Mąż już myśli o kolejnym dziecku a ja nie jestem na to gotowa ani psychicznie ani fizycznie.I nie wiem czy kiedykolwiek będę. Teraz czas na kolejną batalię z lekarzami tym razem nie z ginekologamii.Po wypadku, który mieliśmy w 2013 roku ja nadal nie doszłam do siebie .Tak więc w skrócie to tyle ☺A Wy się staracie dalej ? Kiedy masz jakąś wizytę i u kogo ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry