reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, niwpotrzebnie testowalas, krecha nic nie mowio faktycznym stanie, bo duzo zalezy od stezenia moczu. Czekamy na wynik bety!

Susana, kciukam za wizyte!
 
reklama
Strawbelko napisz mi smska bo jak sie z toba skontaktuje ze szpitala...? :-) piwtarzam 3raz, bedzie dobrze i kupie Ci krzyzowki ;-)

Teczowa P. nie bedzie Cie kierowal na szczepienia bez potrzeby, najpierw zleci Ci badania czy sa potrzebne. On zna metody Maliny, przynajmniej tak mi cos mowil. Uwazam.ze powinnas sie zapisac, najwyzej zrezygnujesz jak znajdziesz alternatywe.

Sus kciukam za wizyte ale na pewno bedzie dobrze :-*

Czarna dzieki ze pytasz. W sumie to Wiktorek mnie nie straszy, ja sama siebie sie boje ;-) U mnie bez wiekszych rewelacji, ogolnie lekki strach. Przez lezenie mam problem z tetnem, zwlaszcza jak sie przejde lub cos zjem, to mi serce wali na 100-120, choc cisnienie w normie. Musze uwalaz bo to mnie slabi. Licze godziny i skladam w dni do czwartku, czwarteczku, czwartkuniu
:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* dla was ciocie!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka będę próbować się zarejestrować, ale Pan w rejestracji ostrzegł, że to będzie maraton bo jest wiele kobiet na in vitro :/
Któraś z Was chodzi do Milewicza? bo coś mi się gdzieś obiło i dłubie jak głupi w gównie :/
Strawbelka gratuluję
 
reklama
Do góry