reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Norma jest poniżej 5 brak ciąży owulacja była 11 dni temu dziś jest 11 dzień także szkoda :(
Głowa do góry...za miesiąc staramy sie obie...będzie dobrze...musi...
chociaż zastanawia mnie ten wynik bety....ja jak robiłam i ciąży nie było to było napisane ze poniżej 0,1. ..A noz jeszcze urosnie[emoji5]nadzieja zawsze umiera ostatnia...

Napisane na SM-J500FN w Forum BabyBoom
 
Motylek. Dziwnie podejrzana ta twoja beta. Jak nie miałam ciąży zawsze była 1 albo poniżej. Raz miałam podobną betę w 10 dniu cyklu jak byłam w ciąży.
Susana Ty współczuję przeżyć wczorajszych...
Piękne macie brzuszki dziewczynki. Pamiętam jak robilyscie pierwsze bhcg. Eh... ten czas tak szybko leci.
 
Destino- a leczysz jakoś endometriozę? W sensie wyciszasz?

Fondie- a czemu zrezygnowałaś z Milewicza? Nie miał już pomysłów? A Malina nie kazał Ci zbadać mlr? Nie wierzę? :)
dopiero po szczzepieniach jest mrl on daje szczepienia na to c cos tam :).z milewicza zreygnowaa bo spal cala.wizyte doslownie cala zdarzyl dac badania takie jak malina ale procz chromatyny i allo mrl i tego co wykrywa celiaklie i on nie daje sterydu a jak jest allo male to kieruje na szczepienia do sachy wiec to samobw sumie a malina nie spi przynajmniej
 
reklama
Motylek co Ty za glupoty gadasz!!!
Jestes w ciazy!!!
Pewnie implantacja byla niedawno;)
Ciesz sie kochana i lec jutro na betke, zobaczysz ze sie podwoi!
Dziewczyny co Wy tak panikujecie z ta beta jak jest mniej niz 5, na badaniach jest napisane ze ciaza od 5 ale bete sie powinno robic w dniu spodziewanej miesiaczki i etedy bete wychodzi duza.
Jak my robimy seiezo po implantacji to beta jest niska, przeciez ona zaczyna rosnac od zera i kiedys musi miec taka niska wartosc;)
 
Do góry