reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja już po .
Jest pęcherzyk 6 mm.

Torbiel w jajniku też jest .3 cm pozostałość po owu?
Podobno ma się wchłonąć .
Obok jajnika mięśniak 4 cm .( był wcześniej .) i to wszystko razem boli i ciągnie .

Suska,
To nic tylko kłaść się dołóżka i wypoczywać...no i jeszcze wierzyćmocno w Fasolkę&&&&&&&&&&&&&&&&&
Gratki Suska!
 
reklama
zula to po cholere ja poszlam do maliny:( wychodi na to ze do milewicza powinnam wrocic i zbadac wczesnien allo mrl ale nie mam jux na to kasy :( mam dosc
 
Sus moj pierwszy pecherzyk mial 4mm wiec trzymam i bedzie dobrze

Lumia ja na wykrywanie infekcji ewentualnie wod mam kupione papierki lakmusowe polecane przez bodajze Gogac. W aptece trudno je kupic wiec mi M.kupil na allegro ze skala ph co 0,5. A co do infekcji to biore obecnie zel AbiOfem mysle ze jak najbardziej mozesz stosowac- jak i kazda z was ;-) ulotke warto przeczytac ;-)
 
Ostatnia edycja:
Nafoczko,
Bardzo dziękuje:* Spróbuje jutro kupić te z gina intyma....i kupie ten abiofem:)

zula to po cholere ja poszlam do maliny:( wychodi na to ze do milewicza powinnam wrocic i zbadac wczesnien allo mrl ale nie mam jux na to kasy :( mam dosc

Fondi,
Znów zaczynasz świrować.
Zula nie napisała,że niepotrzebnie poszłaś! Pytałaś , więc Ci opdowedziała jak było.
Posłuchaj co Ci Malina powie! Przecież wielu Dziewczynom pomógł!
 
reklama
Do góry