reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A ja się pokłóciłam z moim...:-(, w sumie o błahostkę no ale wiecie...jest teściowa, która dodała swoje trzy grosze jaka ja jestem zła i to przeze mnie wszystko....sama z Julią poszłam na spacer...a tam same pary, z dziećmi, z wózkami.....
I taki pierwszy dzień świat, M siedzi ze swoją mamusią w jednym pokoju, ja z Julią w innym....
 
A ja się pokłóciłam z moim...:-(, w sumie o błahostkę no ale wiecie...jest teściowa, która dodała swoje trzy grosze jaka ja jestem zła i to przeze mnie wszystko....sama z Julią poszłam na spacer...a tam same pary, z dziećmi, z wózkami.....
I taki pierwszy dzień świat, M siedzi ze swoją mamusią w jednym pokoju, ja z Julią w innym....
Ech Doris ja sie z moim M w wielki piatek tak poklocilam ze pol bloku nas slyszalo, o bzdure oczywiscie. A dzis sie ze wszystkiego smiejemy jacy to my nienormalni jestesmy i o takie bzdury sie klocimy;)
Bedzie dobrze:)
Ale tesciowa to sie mogla w jezyk ugryzc a nie wtracac w Wasze sprawy.
Brzuchatek nie mozna denerwowac;)
 
A ja się pokłóciłam z moim...:-(, w sumie o błahostkę no ale wiecie...jest teściowa, która dodała swoje trzy grosze jaka ja jestem zła i to przeze mnie wszystko....sama z Julią poszłam na spacer...a tam same pary, z dziećmi, z wózkami.....
I taki pierwszy dzień świat, M siedzi ze swoją mamusią w jednym pokoju, ja z Julią w innym....
Doris
Ja tak miałam w Boże Narodzenie .Też się pokłóciliśmy .
Identycznie .Też błachostka z rana a potem na noże hehe .
Przejdzie wam .
Nie rób focha .Wyluzuj jesteś w ciąży nie denerwuj się .
U mnie też teściowa siedzi z moim .
A ja w kuchni ...
 
Doris
Ja tak miałam w Boże Narodzenie .Też się pokłuciliśmy .
Identycznie .Też błachostka z rana a potem na noże hehe .
Przejdzie wam .
Nie rób focha .Wyluzuj jesteś w ciąży nie denerwuj się .
U mnie też teściowa siedzi z moim .
A ja w kuchni ...
Susana ale Ty jestes gora, bo masz tajemnice przed nimi, he he i to jeszcze jaka fajna:)
 
Ja siedzę w drugim pokoju, nie odzywam się, nie zaczepiam, nie komentuję. Ale strasznie mi smutno, mój M jest jedynakiem i jego matka myśli że on ma cały czas cztery latka i trzeba mu spodenki podciągać, co by nie zrobił to ma rację, jest wspaniały, wszyscy mu robią na złość i jak się nie denerwować....
 
dziewczyny, jesteście Kochane!!!!

Susana, a zmieniając temat będziesz szła robić betę we wtorek? Jeśli tak to będziesz powtarzać i sprawdzać czy od razu do gina?
 
reklama
dziewczyny, jesteście Kochane!!!!

Susana, a zmieniając temat będziesz szła robić betę we wtorek? Jeśli tak to będziesz powtarzać i sprawdzać czy od razu do gina?
Doris
Chyba na betę nie pójdę .
Wiesz jak mnie to stresuje .
A ostatnio też jsiążkowo rosła do 4500
Chyba teraz wolę ciesxyć się ciążą i wogóle nie pójdę
 
Do góry