reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie to drugie to chyba jakiś gołąb ale on też ma znaczenie że niesie dobre wieści ;).

Strawbelka moja sąsiadka męża rzadko widziała bo co 6tyg na 3 dni zaglądał.Wystarczyło jak kiedyś zobaczyła bosiana jak w strone jej okna leciał i zaraz w ciąży była ;).

Potem śmiały sie że nade mną lata a ja wtedy myślałam ,że już się spóźnił bo ja już robaczka Filipka w brzuchu nosiłam
 
reklama
Nie to drugie to chyba jakiś gołąb ale on też ma znaczenie że niesie dobre wieści ;).

Strawbelka moja sąsiadka męża rzadko widziała bo co 6tyg na 3 dni zaglądał.Wystarczyło jak kiedyś zobaczyła bosiana jak w strone jej okna leciał i zaraz w ciąży była ;).

Potem śmiały sie że nade mną lata a ja wtedy myślałam ,że już się spóźnił bo ja już robaczka Filipka w brzuchu nosiłam
Beatka
Też bym chciała zachodzić tak szybko i często jak bociany widzę .
Niezłe bym przedszkole w domu miała hehe
 
Strawbelka
Gdzie przepadłaś .?
Pewnie siedzisz w kurniku na grzędzie i jajca wysiadujesz.:yes:
 
Ostatnia edycja:
Lamia 78

Strona 2199 znów teraz ty mnie nie lubisz ...:-( :(:-( :(:-( :(A ja cię tak ładnie przywitałam .

Nafoczka
Jak mi zwróciłaś uwagę że nie patrzyłam kiedyś na dane niechcący oceny to ja teraz wszystko i wszystkich wyszpiegowałam .:growl:
Pozdrawiam
 
Strawbelka
Gdzie przepadłaś .?
Pewnie siedzisz w kurniku na grzędzie i jajca hodujesz.:yes:
U dentysty bylam i kurka dobrze ze poszlam, bo ja mam hopla na punkcie zebow i sobie w domu lusterkiem z kazdej strony zagladam i wykukalam cos podejrzanego, ale pani dentystka mi wykukala cos gorszego i mowi ze za chwile bym miala kanalowke. Taka szara plame od stycznej mialam a jak rozwiercila to nie mogla przestac wiercic.
Za tydzien jeszcze raz ide z tym co sama wykukalam, ponoc bzdura, ale wole zrobic;)
 
Lamia 78

Strona 2199 znów teraz ty mnie nie lubisz ...:-( :(:-( :(:-( :(A ja cię tak ładnie przywitałam .

Nafoczka
Jak mi zwróciłaś uwagę że nie patrzyłam kiedyś na dane niechcący oceny to ja teraz wszystko i wszystkich wyszpiegowałam .:growl:
Pozdrawiam
Jak Wy te negatywy z komorki dajecie??? Co trzeba wcisnac???
 
Mnie to
hahaha a gdzie wy widzicie te negatywy w ogóle:pPP ja się pytam:p

Strasznie przewrażliwione jesteście:p

Mnie to wisi i powiewa
Ale jak dziewczyny piszą żeby skasować to kasuję .Przy okazji jak szukałam to też znalazłam kto mi dawał złe .To przez przypadek wszystko jest bo jak się przegląda strony w komórce to się wciska i często jak chcesz dać lubię to to można wcisnąć nie lubię tego bo jest zaraz obok .Ale tak jak mówie mbie to ryba .
Ma to jakieś znaczenie typowo techniczne na forum .??? Czy nie ??
Pytanie do moderatorów i założycielek .
 
Mnie to


Mnie to wisi i powiewa
Ale jak dziewczyny piszą żeby skasować to kasuję .Przy okazji jak szukałam to też znalazłam kto mi dawał złe .To przez przypadek wszystko jest bo jak się przegląda strony w komórce to się wciska i często jak chcesz dać lubię to to można wcisnąć nie lubię tego bo jest zaraz obok .Ale tak jak mówie mbie to ryba .
Ma to jakieś znaczenie typowo techniczne na forum .??? Czy nie ??
Pytanie do moderatorów i założycielek .
Gdzie jest w komorce nie lubie???
 
reklama
Do góry