reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris, Nafoczka, AgnieszkaP patrzcie jakie cudne koszulki ciazowe
 

Załączniki

  • 1458410123920.jpg
    1458410123920.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Nafoczka, ojjjjj gonisz mojego Olisia, gonisz!!!!
Ciekawe jak u mnie będzie, wizyta....ufffff już w poniedziałek o 9.40. To będzie 24 tyg i 1 dzień. Ale u mnie różnica coraz mniejsza ostatnio między terminem z OM a z USG już tylko +3 dni było.
I wstawiaj tą fotkę, nie kombinuj
 
Strawbelka
Rozumiem że szperasz i już, też dla siebie szukasz??
Szukaj szukaj bo zaraz ci będą potrzebne .I to takie XXXL znajdż te koszulki , bo jak te jajca wychodujesz przez wielkanoc to trojaczki będą jak malowane .
Susana wlasnie ze nie dla siebie, dla Ciebie szukalam, bo jak tak szalalas z mezem to trojaczki beda:)) ale bys sie zdziwila:))
 
reklama
Dziewczyny a te koszlki jak chcecie, to przeciez mozecie sobie obrazek sciagnac i zaniesc do punktu gdzie robia koszulki z nadrukami albo prasowanki na koszulki;)
 
Do góry