reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Liluli ja tez progesteron mialam robic po 21dc a twoj jest niestety niski. Ja mialam 12.5 a lekarz krecil nosem.

Doris najwazniejsze ze wyniki sa dobre. Strach mamy juz wyryty w sercu. Na wizycie tez bedzie ok ;-) my mamy przyspieszone tempo wizyt i w sobote i we wtorek.
 
Nafoczka dobrze, że wróciłaś! Trzymamy kciuki za Was:)
A jak tam Espa, Portia Kinga? Juz tak blisko:)
U nas ok 33 tydz- syn rosnie jak szalony- jest większy niz z OM o 2 tyg. Za tydzien chyba juz spakuje torbę;)
 
Karpidlak, pakuj, pakuj ja już w poprzedniej ciązy w 30 tc miałam spakowaną. Ale masz super, jestes już tak daleko.....a my z Nafoczką czekamy na ten magiczny 30 tc :-)
 
A ta metylową formę można kupić w Polsce? Mi P. Jerzak zapisała Femibion Natal 1 i ten wzmocniony kwas foliowy.
Można kupić Folian (metafolin) 400 mg Solgara, kosztuje chyba 55 zl za 60 tabletek, ja biorę 2 tabletki, żeby było 800 mg na dzień. Dostępne w Dbam o Zdrowie. Ale na iHerb wychodzi taniej i tam dostaniesz B12 i B6 metylowe.
A Ty masz mutację MTHFR którą i homozygotę? Leczymy się obie u prof. :-)
 
Doris,
To się mały rozbrykał :)

Nafoczko,
A jak się czujesz? masz jakies dolegliwości przez ten zabieg założenia szwa/passera - sory nie znam się:p

Asiu,
Widzę ,że ty masz tą samą mutację co ja tzn A1298 C homo....co to oznacza? konsultowałaś to z lekarzem?

Susana
A jeśli mogę to poopowiadaj mi o tym v leiden:) plissss co jest na to?

Buziole dla Was:*
Oczywiście przez te wyniki mutacji mam takie coco dzambo, że mi się wszystkiego odechciało...czytam o tym i coraz mniej wiem;/
 
Doris,
To się mały rozbrykał :)

Nafoczko,
A jak się czujesz? masz jakies dolegliwości przez ten zabieg założenia szwa/passera - sory nie znam się:p

Asiu,
Widzę ,że ty masz tą samą mutację co ja tzn A1298 C homo....co to oznacza? konsultowałaś to z lekarzem?

Susana
A jeśli mogę to poopowiadaj mi o tym v leiden:) plissss co jest na to?

Buziole dla Was:*
Oczywiście przez te wyniki mutacji mam takie coco dzambo, że mi się wszystkiego odechciało...czytam o tym i coraz mniej wiem;/

Dopiero 26.04 mam wizytę u prof. Jerzak, 21.04 u mojej gine.
U mnie kwas foliowy tj. Folik wogóle się nie wchłania i w naszej mutacji zaleca się przede wszystkim metylowe formy folianów (kwas foliowy, B12 i B6) a zwykłe formy mogą działać toksycznie. U mnie w organiźmie jest stężenie 2 x ponad normę a łykałam zwykły folic 0,4.Jest to też podwyższone ryzyko wystąpienia zakrzepicy. Mój tato ma ją zdiagnozowaną.
 
Lumia wszystko wzglednie dobrze, ze 3dni bylo lekkie plamienie, jak to doktor stwierdzil patrzac na wkladke-stare grzechy :-D no i hemoroidy mi sie pojawily przez "moj strach"

Karpidlaczku :-*

Dziewuszki bedziecie chcialy jeszcze cos z iherbu to napiszcie na priv, teraz komp to moja wieksza polowa
 
reklama
Do góry