reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Chodziłam już do takiego jednego lekarza, który za każdym razem strzelał mi wykład i kazał robić pastę do zębów z sody:-))))
.
O! Muszę spróbować! Mi mój gin polecał po normalnej paście "myć" zeby sola, ktora super zwalcza próchnicę i chroni przez powrotem bakterii :) takze moze trzeba spróbować sodę z sola :)
 
reklama
Nafoczka, strasznie się cieszę, że wróciłaś!

Ja 13 kwietnia mam ostatnie badanie i z wynikami do prof. Jerzak. Ja jej ufam i mam nadzieję, że postawi mi trafną diagnozę. Z drugiej strony bardzo się boję, bo jak nie ona to ja już chyba pasuje... Owszem mogę robić jeszcze mnóstwo badań w ciemno, ale u mnie już znalazłam 4 prawdopodobne przyczyny i może tego będę się trzymać: chora tarczyca, cukier (insulina) i mutacja i zapalenie ( które było przyczyną, albo skutkiem). Na 21 kwietnia mam też "nowego" ginekologa, którego będę miała pod ręką. Jak uda mi się dostać do J. jeszcze w kwietniu to może pod koniec maja rozpoczniemy kolejne, ostatnie starania.
 
A moze ta norma zależy od tego ile czasu po pobraniu badali materiał? Według takiego zakresu ja tez mam ponizej normy, a według tego ktory mam na badaniu jest ok. Niezłe czary:)
Moze w rożnych miastach inna metoda robią to badanie i w zależności od tego inne sa normy..
 
prosze o brawa.. wrocilam :-D
dziekuje za wszelkie wsparcie!!! ja tam wiem kto tam o mnie pamietal :-D
Doris, Beatka dla Was szczegolne calusy!!! :-*
witam nowe kolezanki, ktore niestety do nas doloczyly...
a co do mnie, to leze i "przewracam placek" zeby rowno wyrosl hihiiii :-D
Agnieszka nie bede sie madrzyc co lepsze szew czy pessar ale pessar przy 30mm mozna dac,a przy 14mm to juz zdecydowanie za malo wiec musil byc szew. Moze lepiej trzyma ale tez niesie zdecydowanie wieksze ryzyko infekcji wiec czeste posiewy mnie nie ominal
calusy :-*
Cześć Nafoczka!!! Dobrze ze wróciłaś!! :):):) oszczędzaj sie i niech kuleczka rośnie :):)
 
Bertha a po co Ci sol i soda???
Bedziesz kombinowac to sobie oslabisz tylko szkliwo i Ci sie beda zeby psuly.
Soda to stad wzięłam, ktoś pisał :) a sól - to mój gin mówił, ze solą mozna zwalczyć próchnicę i "zakonserwować" przed nią zęby. I ze żaden stomatolog mi tego nie powie, bo straci wszystkich pacjentów bo próchnicę wszyscy sola wyleczą ;)
czy to prawda - nie wiem, ale gdyby była , to wierze ze stomatolodzy trzymaliby takie informacje dla siebie.
Ale nie stosuje soli, bo mi sie zwyczajnie nie chce.. ;)
 
Hmm, to widzę, że jest nas więcej... Czyli rozumiem, że to standardowa diagnoza Pani doktor? A czy któraś z Was po jej diagnozie zaszła w ciążę i stosowała się do jej wymogów i się udało? No i pytanie jakie leczenie u mutantek i insulinek stosują inni?
Jako mutantka moge powiedzieć, ze inni ginowie również zalecają standardowo to samo:
duże dawki kwasu foliowego (metylowe formy dopiero jak o nie zapytam to tez), oraz Acard i clexane od pozytywnego testu.
 
Soda to stad wzięłam, ktoś pisał :) a sól - to mój gin mówił, ze solą mozna zwalczyć próchnicę i "zakonserwować" przed nią zęby. I ze żaden stomatolog mi tego nie powie, bo straci wszystkich pacjentów bo próchnicę wszyscy sola wyleczą ;)
czy to prawda - nie wiem, ale gdyby była , to wierze ze stomatolodzy trzymaliby takie informacje dla siebie.
Ale nie stosuje soli, bo mi sie zwyczajnie nie chce.. ;)
O soli pierwsze slysze. A na prochnice slyszalam ze dobry ksylitol zamiast cukru, ale czy to prawda nie wiem, ja w kazdym razie ksylitolem slodze.
Spytaj lekarza o fluor, bo czytalam ze jest toksyczny, tylko dawno dawno temu nie mieli co z nim zrobic i wpakowali go do pasty i wody ze niby na zeby, a to ponoc brednie.
Wpisz sobie w wyszukiwarke toksyczny fluor, czy szkodliwy fluor...
Bertha kasa rzadzi swiatem;)
 
reklama
O soli pierwsze slysze. A na prochnice slyszalam ze dobry ksylitol zamiast cukru, ale czy to prawda nie wiem, ja w kazdym razie ksylitolem slodze.
Spytaj lekarza o fluor, bo czytalam ze jest toksyczny, tylko dawno dawno temu nie mieli co z nim zrobic i wpakowali go do pasty i wody ze niby na zeby, a to ponoc brednie.
Wpisz sobie w wyszukiwarke toksyczny fluor, czy szkodliwy fluor...
Bertha kasa rzadzi swiatem;)
Ja tez ksylitol stosuje zamiast cukru bo ma niski ig :)
A pasty do zębów dla dzieci maja w składzie ksylitol zamiast fluoru wlasnie, bo ma wlasnie działanie przeciwbakteryjne i przeciwprochnicze. Widziałam w aptekach tez pastylki ksylitolowe do odkażania jamy ustnej.
 
Do góry