reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Strawbelka na chłopski rozum skoro wie, że starasz się o bobasa i bierzesz Encorton powinna dobrać ci tak eutyrox żeby TSH nie skakalo. Ja na Twoim miejscu co drugi dzień zwiększyła bym dawkę o połowę tabletki autyroxu 0,25. Nie wiem jaką dawkę bierzesz? Mi zwasze jak zwiększali dawkę eutyroxu to delikatnie np. tak jak ci napisałam.
Biore ta najmniejsza 25. Czyli jak zaczne brac encorton to euthyrox normalnie, tylko co drugi dzien pol tabletki wiecej brac?
 
Ja robiłam nk .Same nk mam w normie ale cała resxta limfocytów cytotoksycznych nk podwyższona .
Brałam na to encorton i mnie się nie udało w ciąży .Teraz dodatkowo biorę intralipid .No i ma się udać !!!!

Zastanawiam się dlaczego jerzakowa Beri powiedziała że absolutnie encortonu ma nie brać
U siebie w mieście robilaś Suska? Bo u mnie niestety nie robią tego badania...
 
Strawbelka obniża encorton TSH zależy jaka dawka e cortonu, masz mała dawkę eutyroxu może kontroluj częściej TSH po prostu
 
Heheh jakp człowieka ? ;) histerii w lodzi ?ile czekasz ?a nie masz na liście tych nk? One mogą się inaczej nazywać
Na tych listach to bylo tyle roznych badan ze niepamietam czy bylo nk. Na wizyte czkalam miesiac. Teraz mnam siue umowic tel, na histero i pozniej doi niego na wizyte i beda juz wyniki dzisiejszych badan! A on raczej w porzadku, nasluchalam sie jakie to ma dobre laboratorium (inne robia badania ale nie tak dokladne):growl: ale bylam w szoku ile tam przyjezdza ludzi z calej Polski!!!!!!!
 
Na tych listach to bylo tyle roznych badan ze niepamietam czy bylo nk. Na wizyte czkalam miesiac. Teraz mnam siue umowic tel, na histero i pozniej doi niego na wizyte i beda juz wyniki dzisiejszych badan! A on raczej w porzadku, nasluchalam sie jakie to ma dobre laboratorium (inne robia badania ale nie tak dokladne):growl: ale bylam w szoku ile tam przyjezdza ludzi z calej Polski!!!!!!!
Po jakim czasie są wyniki tych badań ?
 
Strawbelka obniża encorton TSH zależy jaka dawka e cortonu, masz mała dawkę eutyroxu może kontroluj częściej TSH po prostu
Fondie po chinsku to napisalas nic nie zrozumialam;)
Ja mam encorton 10, euthyrox 25.
Mi po encortonie tsh wzroslo z 0,7 do 2, po 2 tyg brania encortonu.
 
Na tych listach to bylo tyle roznych badan ze niepamietam czy bylo nk. Na wizyte czkalam miesiac. Teraz mnam siue umowic tel, na histero i pozniej doi niego na wizyte i beda juz wyniki dzisiejszych badan! A on raczej w porzadku, nasluchalam sie jakie to ma dobre laboratorium (inne robia badania ale nie tak dokladne):growl: ale bylam w szoku ile tam przyjezdza ludzi z calej Polski!!!!!!!
To nadzieja jakas jest :) ale to histerii u niego się robi czy w szpitalu w lodzi kieruje ? Bo może od razu się umowie w poniedziałek na jakiś termin podjadę gdzieś ?
 
reklama
Do góry