reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witajcie ja z pytaniem... jak dlugo można krwawic/plamić po poronieniu. .. ja krwawienie miałam od niedzieli do wtorku tydzień temu teraz póki vo ciągle coś jest i nie wiem czy już się martwić. Na jutro zapisałam się do jakiegoś gina który miał wolny termin...
Edit w środę tydzień temu dubr powiedział że pęcherzyka juz nie ma ale widać jeszcze krew w macicy więc jeszcze poleci...
 
Witam się przy kawie ;)
Martha każda miała inaczej ja po 1 poronieniu nic nie plamiłam ani nie krwawiłam a byłam na pielgrzymce wtedy :) Przy drugim chyba też nie ale bolał mnie ciągle brzuch uznałam,że to dobry znak ,że porządnie mnie wyczyścili ;)
Poszłam dziś zrobić bete tak na wszelki wypadek przed tym jak zacznie mi rosnąć ;) Chciałabym ,żeby było 0 to będę pewna że tego podejrzenia zaśniadu nie mam a jak będzie więcej to zgłupieje bo nie będę wiedzieć czy to przez zaśniad czy przez ciąże ehh mam wyrzuty ,że taka czasem jestem na HURRA
Dziękuję za trzymanie kciuków po wizycie wieczorkiem się odezwę.
PS> Z emocji już mam lekki stan podgorączkowy
 
Martaha mi właśnie tak w szpitalu mówili ,że jak mnie nie będą czyścić to będę długo krwawić i się męczyć a tak to ciach i z głowy . Wolałam nie krwawić i nie myśleć o poronieniu tylko wyczyścić , zapomnieć i przeć do przodu za następną szansą.
 
Bea ja już jestem po 4 czyszczeniach i nie chciałabym 5 to chyba zbyt zdrowe też nie jest...ja takie konkretne krwawienie miałam przez tydzień a od niedzieli to 1 podpadka na dzień a i wkladka by chyba wystarczyła. .. no nic co ma być to będzie. .. nic nie poradzę. ..
 
Migalll - Tak, musisz wejść na tą stronę co napisałam znaleźć mojego posta i zrobić "cofnij ocenę"

Dzień Dobry Dziewczęta!
U mnie piękna słoneczna pogoda! Normalnie wiosna!!!!!!
 
Witam.
Fondi gdybym słuchała komentarzy moich bliskich znajomych i lekarzy nigdy bym nie urodziła swoich córek. Po 1 córce każdy mi powtarzał ze mam dac sobie spokoj w bardzo ostrych i ciężkich słowach miesiąc przed zajściem w 8 ciąże z liwka lekarz mi mówił ze jestem w trakcie przekwitania i z tego dzieci juz nie bedzie mam zacząć sie cieszyć córka. Teraz aktualnie z tego nic spi w łóżeczku ;) głowa do góry. Najwazniejsze ze masz wsparcie w mężu.
Nafoczko bedzie wszystko ok.
Podczytuje was czasami i mocno zaciskam kciuki za kazda z Was
 
reklama
Do góry