reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Beata zrezygnowalam dzis z pracy. Nie pytaj co sie stalo. Ale wstalam, podziekowalam za prace i wyszlam.
Bylo dzis strasznie nieprzyjemnie.
Sama sie dziwie ze tak sie to skonczylo, bo w zyciu bym nie przypuszczala. Wszystko bylo super, a dzis od rana zmiana o 180 stopni. Od rana wszystko bylo zle.
Nie wiem...sama nie potrafie tego wytlumaczyc, wiec nie pytajcie;)
Bede dalej szukac pracy, ale teraz sprawy osobiste zostawiam dla siebie i juz nie bede taka szczera z nikim.
Strowbelka ale sprawy nabrały obrót o 360 ' . Nie będę pytać co się stało , ale ważne że zrobiłas tak jak uważałaś .

Bardzo się cieszę że in vitro masz już w kwietniu !!!
Niesamowicie szybko .

Teraz odpocznij , nie stresuj się i przygotuj dobry domek dla twojego maleństwa ;)
 
Fondie, wiem, że Ci ciężko, ale postąpiłaś słusznie. Teściowe mają czasem nieprzemyślane komentarze, ale trzeba zacisnąć zęby, żeby za dużo o dwa słowa nie powiedzieć. I nie daj w sobie stłumić nadziei. Zobaczysz, że jeszcze będziesz miała kolejne maleństwo i będzie najcudowniejsze z całej rodziny! A tak na marginesie masz mądrą siostrę i cudownego męża, który potrafi się wstawić za Tobą przed swoją matką. Nie każdy facet ma tyle odwagi ;-) ;)
A tak wogóle to jesteśmy równolatki, ja też w sierpniu kończę 31.

Beatka, kciuki za wizytę!

Bertha, Wszystkiego Najlspszego i spelnienia największego marzenia!!!

Strawbelka, to się porobiło, ale teraz masz inny cel. Trzymam &&&&&&&&&&&&. Uda się!!!

Ja dziś pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu i chyba zaczęła działać na mnie kojąco. Naprawdę się cieszę, że do niej wróciłam, choć postałam na parkingu z 10 min i sobie poplakałam przed. Szefowa mnie pocieszała, że jeszcze się uda. Mialam duzo pracy i nie myślałam.
Dziewczyny miała któraś torbiel płaski na jajniku? Ja ma ok 4 cm i ciągle mnie boli :-(
 
Widzę ze przewaga Asiek na forum :)
Asia ja mialam torbiel po potonieniu. 5cm. Ale mnir nic a nic nie bolalo. Az dr byl w szoku. I powiedział, ze jestem nie do zdarcia. Jego jal gardlo boli to umiera a ja wychodowalam taka piękna torbiel i mnie nie rusza :)
Leczylam ja dupkiem. Ale nie zeszla. Po odstawieniu dostalam tabletki anty na mc i ladnie zeszło.
 
Odebrałam wyniki MTHFR. Jest dodatni w A1298C w układzie homozygotycznym. W C667T ujemny. Teraz wiadoma jest obecność tak dużej ilości kwasu foliowego w moim organiźmie, który poprostu się nie redukował, tylko odkładał.
 
Asia jeśli masz tą mutację zrób sobie czynnik Leiden i protrombine ponieważ lubią być razem w pakiecie. Susana ma Leiden a mi wyszla Protrombina. Dlatego dostałam większą dawkę clexane.
 
własnie zauważyłam

Migaal, czemu w poście z dnia 13 lutego strona 1921 dałas mi negatywa za odpowiedź do Strawbelki???
Doris to Ty negatywy masz???
Dla mnie to Ty jestes wzor do nasladowania:D
Pewnie dziewczyna cos przypadkiem kliknela, bo nie wierze ze Ci swiadomie ktos negatywa dal;)
 
reklama
Do góry