reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczko
Kciukole zaciskam&&&&& Dziewczyny dobrze piszą, że założą passer i będzie git:*

Susana przyznaj się tu zaraz o czym to Dziewczyny piszą, lody, madera:p ja też chcę wiedzieć;)

pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:*
 
reklama
Nafoczko, ale co szyjka sie skróciła?
To ja też sie odzywam, bo dawno mnie nie tutaj nie było. U nas ok- 32 tydzien juz. Turlam się powolutku.
Na ostatnim usg wyszło, że synek jest bardzo duzy- starszy z usg o 2-3 tyg nawet.
W przyszłym tygodniu juz mam rozmowę z wynajęta położna. Ale szybko leci:)
Pozdrowienia
 
hej hej
melduje się o poranku ;)
Beatka, ja dziś uderzam do Jadzi :sorry: kciukasy zaciśnięte?

a co do sobotniej imprezki to tylko chciałam dorzucić, że mój Młody został też uświadomiony, co skutkuje pytaniami typu: "mamo czy z twojego brzuszka to już wszyscy się urodzili?" :-D to z kolei po rozwinieciu tematu spowodowało lawine miłosci i całusów w brzusio- średnio jeden na godzine :-) :) i jeszcze większe zadręczanie mamusi :-D

Miłego dnia, owocnego w same pozytywy!!!
Nafoczka slodki i kochany ten Twoj mlody:)
 
wrocilam.. niestety nie mam dobrych wiadomosci. Jutro mam.skierowanie na patologie na zalozenie szwow lub pessara. Do jeszcze tak daleka droga ze trudno tu mowic o czymkolwiek... jest jak jest a bedzie jak Bozia da. Nie mam netu w kom. wiec moge sie nie odzywac troche. Zyczen Asi, Susanie, Beti i Kwiatuszkowi poki co tez nie zrealizuje :-( przykro mi :-(
Beti jak masz moj nr kom. to napisz
Nafoczka ale ten szef to przeciez chyba nic strasznego, duzo kobiet je ma i wszystko jest ok.
 
dzieki dziewczyny, kochane jestescie! Wiec pisze poki jeszcze mam jak...
od razu dodam ze najbardziej mnie teraz boli jak Mlody tuli sie do dzidziusia.. serce mi peka :-( a tak to staram.sie trzymac!
Wyjasnie dokladniej o ile bede w stanie jak to jest- szyjka jako tako sie nie skrocila ok 3cm ale w polowie robi sie jak to dok. nazwala "wybrzuszenie" czyli jakby puszczala, niestety wpisala mi tylko koncowke szyjki po tym wybrzuszeniu USG czyli 14mm, a dzidziol ma 400g
dziekuje Wam!
 
Nafoczka założą Ci pesar/szew i wszystkie tu trzymamy kciuki żeby to wsytraczyło jak nie starczy położą Cię w szpitalu. Moja przyjaciółka leżała na patalogii z dziewczyną, która przez szyjkę leżała tam 10 tygodni, wstawała tylko siku ale urodziła zdrowego dzieciaczka. A jak serduszko?
Odpoczywaj ile się da:*
 
dzieki dziewczyny, kochane jestescie! Wiec pisze poki jeszcze mam jak...
od razu dodam ze najbardziej mnie teraz boli jak Mlody tuli sie do dzidziusia.. serce mi peka :-( a tak to staram.sie trzymac!
Wyjasnie dokladniej o ile bede w stanie jak to jest- szyjka jako tako sie nie skrocila ok 3cm ale w polowie robi sie jak to dok. nazwala "wybrzuszenie" czyli jakby puszczala, niestety wpisala mi tylko koncowke szyjki po tym wybrzuszeniu USG czyli 14mm, a dzidziol ma 400g
dziekuje Wam!
Nafoczka lepiej niech Cie zszyja, bo pesar czasami spada. Ja ekspertem nie jestem, ale osluchalam sie opowiesci w szpitalu, bo lezalam z ciezarnymi.
Ja lezalam z dziewczynami ktorym juz na samym poczatku zakladali szwy, codziennie po kilka szlo do szycia. Nie stresuj sie na zapas.
Najwyzej bedziesz lezec. Ale nagroda bedzie piekna w postaci syneczka:)
Nafoczka bedzie dobrze, wszystkie jestesmy z Toba myslami:*
 
od razu dodam ze najbardziej mnie teraz boli jak Mlody tuli sie do dzidziusia.. serce mi peka :-( a tak to staram.sie trzymac!

Kurcze Asia ale czemu Ci serce pęka? Przestań!! Zobaczysz wszystko się ułoży. Nawet gdyby miało być tak jak nie chcesz to jakoś to będzie. Proszę Cię nie stresuj się. Przykro mi ,że się tak zamartwiasz i naprawdę życzę Ci z całego serca zdrowego dzidka i do końca donoszonej ciąży. Tam już przejdziesz szczegółowe badanie może nawet połówkowe Ci zrobią od razu i nabierzesz pewności . :)
 
reklama
Do góry