reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam, dietkę wysłałam tym mi przesłały mejla. Chyba, że któraś jeszcze chce ;)

Asia jak wybierasz się do Jerzak to proponuje zrobić insulinę na czczo. Przynajmniej na początek, O MTHFR pytaj bo w diagnostyce koszt obu to 250 i tam możesz zrobić sobie karte rabatową 5% i wyniki są online.

Bertha na badaniu ALLO MLR mam napisane ocena obecności przeciwciał blokujących ALLO-MLR ;)
Dziękuję za dietkę! :)

ooo, mi karty rabatowej nie dali, zbóje!

ok :) czyli dobrze gdzies znalazłam. Ale w Diagnostyce tego badania MLR nie znalazłam, szkoda :(
 
reklama
Bertha niestety nie ma MLR w diagnostyce- ja musialam do Krakowa jechać, a o karte to sie upomnij to zawsze coś przy takiej ilosci. OPD. schudłam w 5-6 mcy ;)

Doris super, ale gonisz i na suwaczkach mamy wiekszą róznice niż mamy :) ja już takiej pewnosci co do tego, ze wszystko niest ok nie mam... i badanie dopiero w 22t :( We wczesniejszym poście masz pytanko ode mnie, tym razem nie przegap :-D
 
Ostatnia edycja:
Ja juz po usg polowkowym. Maluch, bo to oczywiście chłopiec bez cienia wątpliwości jest zdrowy jak rybka. Wszystko prawidłowo i na miejscu, waży 325 gram i robi fikolki.
Ciaza starsza oczywiście tak jak na drugim moim suwaczku czyli termin na 6 lipca z usg
Doris bardzo się cieszę . Dajesz nam nadzieję ;)
 
hej jak u Was dzień? niestety gin z którym chciałam sie skontaktować chyba jest na urlopie. Zastanawiam się czy nie poprosić znajomej żeby przywiozła mi z Polski Colostrum...tylko nie wiem czy będzie ok jak zacznę to brać, skoro biorę encorton, a ich działanie jest zgoła odwrotne jeden osłabia odporność a drugi polepsza :) co myślicie? a to się bierze w określonym czasie w cyklu czy cały czas ? i jak w ciąży w razie w?
 
reklama
Do góry