reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A teraz wpatruje sie w test jak chora psychicznie i chce tam na sile kreche druga zobaczyc;)

Strawbelka, ja to moje testy prawie pod lupą oglądałam, sprawdzałam latarką, na balkonie...no cyrk normalnie, za to teraz w tej ciąży 12 dpo kreska wyskoczyła jak jeszcze dobrze mocz do końca testu nie doleciał, po prostu nie wierzyłam :-)
 
Tak ja się zapisałam gdzieś 2 tygodnie temu do Matki Polki w Łodzi i mam szybko termin bo 27 styczeń .Gdzie indziej z tego co dziewczyny pisxą czeka się do kwietnia na badania na fundusz .Beata nasza z forum też się zapisała i jedzie .Zależy czy ci się opłaca do Łodzi jechać .Ja mam 2 godz. drogi samochodem
 
Tak ja się zapisałam gdzieś 2 tygodnie temu do Matki Polki w Łodzi i mam szybko termin bo 27 styczeń .Gdzie indziej z tego co dziewczyny pisxą czeka się do kwietnia na badania na fundusz .Beata nasza z forum też się zapisała i jedzie .Zależy czy ci się opłaca do Łodzi jechać .Ja mam 2 godz. drogi samochodem
Trzeba miec od gina skierowanie, czy normalnie bez sie umawiam?
 
reklama
Do góry