reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ovli, ja wiem czy odważna...
Póki co idę za głosem serca, głowy w to nie mieszam, bo w niej mam odmienne zdanie.
Bardzo pragnę mieć dwoje dzieci także przy sobie...
Drugi raz pragnę przeżyć pierwsze uśmiechy, kroki, pierwsze mama. Przede wszystkim drugi raz płacz przy porodzie, a nie ciszę...
Pocieszam się tym, że cesarki znosiłam fizycznie dobrze, blizna 5 miesięcy po ostatniej miała 5 mm także nie jest źle.
 
reklama
Moja koleżanka miała 4
cesarki .
Ewcia a dzieciaczki się urodziły zdrowe?To znaczy przepraszam, że pytam, czy miały wady genetyczne.
Nie mogę sobie nawet wyobraxić przez co przechodziłaś i że masz teraz dalej siłę..Będę cię wspierać z całych moich sił.
 
Ostatnia edycja:
Susana, nie mieli żadnych wad.
Maciej miał sekcję, nic nie wykazała.
Miłosz na polowkowym wszystko idealnie.
Wyglądem także nie odznaczał się od zdrowych dzieci.
Na sekcję się nie zgodzilismy, ale i ona by nic nie wniosła.

Co do kolejnej ciąży, mam jeszcze od genetyka zalecenie badań prenatalnych.

Staram się wierzyć, że dobry ginekolog poprowadzi mnie tak, że donoszę
 
Napewno teraz ci się uda donosić do końca tym bardziej że to raczej nie genetyka zdecydowała.

A brałaś jakieś leki w ciążach?
 
Dziewczyny, doradzcie. Odebrałam wynik tsh 1,72 - źle nie jest, ale powinno być 1-1,5. Aktualnie biorę 50/75. Myślicie, że mogę wziąć od poniedziałku do piątku 75, a w weekendy 50. Logicznie myślę?. Bo jak brałam przez chwilę stale 75 to tsh spadło mi do 0,2. Czy lepiej iść do endo? trochę mi szkoda kasy, bo konsultacja to 100zł... Zadzownić nie zadzownie, bo już 3 razy dzwoniłam zamiast iść na wizyte i już trochę wstyd ;)

Wczoraj wieczorem zjawiła się wredna @. 4h po wymazie... widziałam, ze do czwartku nie doczekam.
 
Arda tsh masz bardzo dobre.Mnie ostatnio podskoczyło na 2,5 przy dawkach 50/ 25 .Też zaczęłam brać samo 50 od poniedziałku.
Jutro idę do gina na fundusz. Może go uproszę o receptę na ryczałt, na clexan.
Arda dobrze że zdążyłaś ten wymaz zrobić.mnie się ostatnio nie udało ale jutro jak będę może mi zrobi cyto i wymaz.Ty już na dniach wynik będziesz miała?
 
Ja jestem na lekach od 2 lat, bo bez mam tsh powyżej 4. Wiem, że ten wynik zły nie jest, ale i endo i gin mi tłuką do głowy zasadę poniżej 1,5. W ciąży mi momentalnie skacze w górę.
 
reklama
Do góry