reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
GosiaS głowicą przez brzuch w tak wczesnej ciazy sie nie robi ja jak krwawilam w 13 tygodniu i zrobil mi glowica przez brzuch to wyszlo ze dzidzia jest o tydzien mlodsza dopiero jak przelaczyl na dopochwowa to wyszly idealne pomiary i sam gin mi wtedy powiedzial ze przez brzuch nie jest tak dokładnie
 
Dzwoniłam dzisiaj do Dubra bo mi progesteron w 22 dniu cyklu pobierał .Pani na recepcji powiedziała że jest 9,78 nic o normach nie mówiła .Powiedzcie czy jest dobry?Chyb za mały?
 
Witajcie dziewczyny

Arda – to już nie rozumiem. To mnie przy wartości początkowej 19% dała encorton bez problemów, a u Ciebie dała z oporami

Kardiplak – będzie dobrze, kciukam.
 
Susana, jesli badanie bylo 7 dni po owu to owulacja byla, ale szalu nie ma. Ja naturalnie mam wynik w okolicy 18 i dostaje luteine (po 2x50), teraz mam zamiane na Dupka 3x1, a po pozytywnym tescie 3x2.

Lilia, nie wiem z czego to wynika. Ja sie na Encorton nastawilam i wyprosilam, ale skomentowala "prewnie pani na jakims forum wyczytala", a ja na to "owszem, bez internetu pewnie by mnie nie bylo u Pani dr". Poszperala w wynikach i pozytywny toczen spowodowal dawke 10 zamiast 5.

Lili, nie moj rejon.

Karpidlak, jesli i tak nie zaryzykujecie amnio to dobra drecyzja.
 
reklama
Susana ja z diagnostyki mam norme na tę faze 1,7-27 ale tak jak Arda pisze i mi wyszlo 12,51 i lekarz powiedział, ze niski progesteron przez co biore go mase

Lili nie nie pomoge..

Gosia- wspaniałe wiadomości ;)

Karpidlaczku, Kinga, Portia nieustannie kciukam ;) będzie dobrze!

Raptusku pogłaskaj Raptuski :*

Moje śliczne Maluszki, ciocia o was pamieta ;*

"zazdroszcze":rofl2:
 
Do góry