reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana, taaaak, takie sa plany :) ja bym chyba zrobila, bo jak widac na moim przykladzie rozne swinstwa moga powychodzic. Wdzieczna jestem lekarzowi, ze zlecil posiew, bo tak jak dziewczyny mowia - co z takim pakietem bakterii zrobic na poczatku ciazy? Niewiele.
 
Dziekuje kochane za porade;)

Arda cale szczescie nieplacilam NFZ chociaz raz sie do czego przydal;)

Susana corka byla druga i chyba to byl cud ze ja donosila bez problemu;)
Ja tez bym zrobila ten posiew przed staraniami...;)

niestety lekarz jak mi zalecil acard to moja corka zdazyla odejsc;(
Teraz jestem zla na siebie ze sama wczesniej nie zaczelam brac go;(

Niestety genetyk niewyjasnil mi ze ja juz musze brac do konca ten acard...
Wiec od jutra zaczne stosowac, poszukam ten kwas i te witaminy i zaczne sobie je brac.
 
Karpidlaku szkoda, że ten jeden parametr nie jest niższy, chciałabym żebyś miała już trochę spokoju. Co zdecydowaliście z Pappa? Ja jestem pewna, że wszystko jest dobrze z Waszym bobaskiem.
Kinga trzymam za dobre wieści! Zobaczysz będzie super.
Sykatynka super:)
Arda ja brałam clexanne 0,4 od 1dc, pamiętam że Karola od owulacji, różne zlecają, ale chyba warto wcześniej.
Moja wizyta dobrze. Serduszko bije 160/min. Rozmiar odpowiada 8 tydz więc ok. Trochę się rozczarowałam, bo na usg z poniedziałku przez brzuch dzidzia była większa, ale lekarz mówi że porównując do poprzedniego pomiaru dziecko rośnie modelowo. Chce, żebym zaczęła powoli odstawiać encorton. Myślę, że to za wcześnie, straszył że może to zaszkodzić dziecku. Zresztą on nie wie, że ja biorę na własną rękę biorę 15mg a nie 10… Trochę mi ulżyło, ale uspokoję się chyba za tydzień/ dwa, jak przejdę 9 tydzień. Umówię się na trzeci wlew w przyszłym tygodniu.
 
Karpidlaku j rowniez zaciskam kciuki za twoja dzidzie&&&&&&
Co do Niftow to nie sa zle ale sporo kosztuja i tez tylko wyliczaja prawdopodobienstwo:/ wiec tez moze byc np. Ze wskazanie do amino.
Ale wiadomo kazdy robi tak jak uwaza;)

Gosiaa co to jest ten wlew?
Gratuluje i zaciskam kciuki&&&&
 
Susana- ja na wyniki posiewu czekałam tydzien, z tego co kojarzę zazwyczaj mniej wiecej tyle to trwa.

Gosiu- super ze wizyta udana. Niezłe szybko zrobili Ci usg przez brzuch, u mnie było to dopiero ok 11tyg. Co do Encortonu ja z dawki 10mg zaczęłam schodzić od 12tyg0dzien przez 3 tyg brałam 5mg, a wczoraj odstawiłam całkowicie.
 
Witam z samego rana.
Karpidlak- bidulko zawsze pod górę.
Kruszka- poszłaś do Litmanowicza już z zagrożeniem poronienia, tak? Przekonam się na wizycie jakim jest człowiekiem. Ważne żeby zlecił mi badania i nie zdarł zbyt dużo pieniędzy. Pozdrawiam Was goraco:*
 
Plastulinko nie, poszłam do mniwgo jak tylko zobaczyłam dwie kreski. Wcześniej byłam u niego na monitoringu i zwyklej wizycie. Moja sytuacja była nieco inna jak widać. Trzymam kciuki by Ci wszystko pasowało i dobrze się Tobą zajął.
 
reklama
Po długim rozmyślaniu, rozmowie z mężem i przeczytaniu całego internetu nie bede robic żadnej dalszej diagnostyki. Tak czy inaczej nie zdecydowałabym sie na amnio, wiec to nie ma sensu.
Norma jest do 2,5 - a dr Hamela ma bardzo dokładny sprzęt i nie ma mowy o pomyłce.
Z reszta jak sama mowila, wszytskie inne parametry sa idealne. Nawet serduszko, przepływy i żyła, wiec wg niej ryzyko jest niewielkie.
Postaram sie o tym nie myślec. Na pewnym forum czytałam o setkach przypadków kiedy Pappa tylko maksymalnie namieszała... A z takimi wynikiem przeziernosci mało kto daje wskazania do dalszej diagnostyki.
Licze, że bedzie dobrze!
Miłego dnia dziewczynki!
 
Do góry