reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

reklama
Zylcia588 serdecznie Ci dziękuję za odpowiedz, bardzo mi pomogłaś, ale wiesz z tym wcześniejszym zwiedzaniem to ja mogę mieć maleńki problem, otóż moja ciąża jest zagrożona, lekarze od 7 miesiąca ciąży każą mi leżeć. Każdy ruch po mieszkaniu kończy się bólem krzyża, miednicy i silnym kłuciem w szyjce macicy. Więc jestem przykuta do łóżka aż do porodu. Myślisz, że bez zwiedzania mamy z mężem szanse na wspólny poród? Pozwolą nam?

Najlepiej zrobisz jak zadzwonisz i dowiesz się telefonicznie. Życzę zdrowia i powodzenia
 
Teraz jest nowoczesny oddział w Zdrojach (sic! że też musiałam być na tym starym).

Ogólnie nie opisałam jeszcze swojego porodu - był bardzo szybki i łatwy, ale co do moich zastrzeżeń w kwestii Zdrojów :
1. dziecko było malutkie, brzuch w sumie też, lekarka nie chciała nacinać - położna BEZ PYTANIA to zrobiła, dotąd odczuwam to...
2. za rodzinny skasowali nas 150zł (zdzierstwo)
3. potem jak zobaczyłam że jest jedna łazienka na kilka pokoi to wzięłam rodzinny pokój z TŻ z osobną łazienką - 200zł doba!!! (JESZCZE WIĘKSZE ZDZIERSTWO).
4. Pediatra niezbyt miła, krzyczała że wietrzę krocze (że niby powinno się majtki nosić) a ginekolog kazał wietrzyć, potem czepiała się że TŻ o 8 rano śpi jeszcze (po nieprzespanej nocy). Że ja w koszulce nocnej chodzę (a piersi miałam wtedy wielkie bo był nawał) i powiedziała że to nie harlequin tylko powinnam się ubrać normalnie!! NO SZALEŃSTWO
 
Przeglądając Kurier zobaczyłąm ogłoszenie szpitala w Pasewalku, który reklamuje porody u nich. Ponoć z polskim personelem. Ciekawe czy warto tam rodzić?
Co prawda mnie już porody nie interesują ale może kogoś zainteresuje ten temat.
 
Witam dziewczyny!
Czy któraś z Was wie coś na temat fotografii dziecięcej na terenia szpitala w Zdrojach? Znajoma rodziła i opowiadała, ze szpital daje możliwość zrobienia sesji fotograficznej, za którą nie trzeba płacić. Fotograf robi zdjęcia, wysyła wszystko do domu. Znajoma sie nie zdecydowała bo maluch był wcześniakiem i był non stop w inkubatorze. Jestem ciekawa co to za oferta. Aaa, podobno te zdjęcia sa takie fikuśne, w wielkich czapach. Gdyby ktoś coś wiedział, będe wdzieczna. Będę tam rodzić, dlatego jestem ciekawa jak to wygląda.
 
Police! 5ka z plusem! rodziłam w grudniu 2009, wanienka przewijak , jednoosobowa sala i nawet łożko z elektrycznym oparciem:) obsługa miła i pomocna,
 
hej, mam pytanko.
Rodzę na początku Listopada, mieszkam w Szczecinie, w centrum. Słyszałam sporo negatywnych opinii o szpitalu na Pomorzanach, natomist prawie same pozytywy jeśli chodzi o Police i Zdroje.
Moje pytanie, czy oba te szpitale mają podpisane umowy z NFZ? Płacę tylko za poród rodzinny + osobny pokój? Przyznam, że jest to dla mnie bardzo ważna kwestia. I co w sytuacji, gdy zaczął się skurcze, należy upewnić się, że w danym szpitalu jest miejsce? Bo z centrum jeździć w tę i z powrotem to tak nie bardzo.... Będę wdzięczna za wszelkie pomocne informacje:)
 
W Policach nie płaci się za poród rodzinny. Wydaje mi się, że w Zdrojach też nie. A co do miejsc, to ponoć szpital w Zdrojach najbardziej oblegany. Tam mają teraz najnowszy sprzęt
 
reklama
Julianna ja rodzilam 9 miesiecy temu w Zdrojach,za porod rodzinny trzeba tam placic na 1000%,150 zl(niby to cegielka na szpital)moj maz byl ze mna. a w Policach to koszt 50 zl z tego co slyszalam,ale tu pewna nie jestem.Ja ze Zdroji zadowolona nie bylam.Ale teraz od marca otworzyli calkiem nowy nowoczesny blok wiec warunki sa na 100% lepsze .
 
Do góry