reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dotkaaa jakby się okazało, ze masz ten fotelik i z tej serii co tam pisze ti wystarczy zadzwonić i oni Cię poinstruuja jak sprawdzić takie dwie srubki. U mnie są ok, więc pi strachu..
A co do burzy to u nas była straszna, z gradem i świata nie bylo od deszczu widać..
Ale spoko- po prostu na nasze porody się oziebilo :p
 
reklama
oooo Dotkaaa pocieszyłas mnie :) nie dosc, że nasze córy bedą miały tak samo na imię, to jeszcze jestesmy w podobnej sytuacji co do szyjki i leżenia, tzn. Ty juz nie :) Wiesz, ja tak do końca też nie leze plackiem, bo nie dam rady. Bola mnie kości biodrowe i po lewej stronie i po prawej, a w nocy to juz jest masakra. Przed chwila wstalam podgrzac obiad i zrobic mizerie i od razu mi lepiej, wszystko mniej boli :)
Co do badan - w Medicoverze nie bylo wczesniejszego terminu na GBS, wiec z nadzieja ze nie urodze, zapisalam sie na 09 lipca. Naczytalam sie na tym forum o Mamusiach, które mialy leżec bo groził im poród przedwczesny, a poźniej nie mogly sie doczekac porodu, bo bylo juz po terminie hehehe. Możliwe, że i ze mna tak bedzie. Ja leże od zeszlego czwartku i dzisiaj wybił nam termin 34 + 2, wiec jeszcze troszke niech Zuzka poczeka:) a Ty Dotkaaa na kiedy masz termin??
ja mam na 13 lipca.. :) A wedlug lekarza mialam nie donosic do lipca.. ja od 14 czerwca( chyba..) wedlug lekarza mialam urodzic w ciagu 10 dni i szczerze to odliczalam dni i bardzo chcialam urodzic .. bo .. sie nastawilam..Dlatego mowie,nie ma sie co nastawiac bo pozniej wychodzi tak ze odliczasz dzien za dniem i myslisz ze urodzisz po terminie a tu dup ka ... i to jest frustrujace :) aaa i szyjke miekka i gotowa do porodu to mam juz tez chyba od 3 tyg.. :) nie ma reguły.. Nie mowiac o tym ze jak bylam ogladac porodowke to polozna oprowadzajaca mnie stwierdzila ze "ile jest przypadków z krotką miekka i gotowa szyjka a przenosza ..." oczywiscie wtedy jej nie wierzylam :)

Dotkaaa jakby się okazało, ze masz ten fotelik i z tej serii co tam pisze ti wystarczy zadzwonić i oni Cię poinstruuja jak sprawdzić takie dwie srubki. U mnie są ok, więc pi strachu..
A co do burzy to u nas była straszna, z gradem i świata nie bylo od deszczu widać..
Ale spoko- po prostu na nasze porody się oziebilo :p
To zaraz polece zobaczyc co i jak..
chyba tak.. ja dzis tyle km zrobilam ze mam nadzieje ze wykluje mała :p hahahhaha
 
Ostatnia edycja:
Jechałam dzis przez most grunwaldzki i ... ten drugi:p kolo forum .. i tyle ludzi nad wisła nie moge sie doczekać aż wezme mała i pojade tam na spaceerroo :)
 
Dziewczyny mam do Was takie pytanie. Jakie kosmetyki kupiłyście dla swoich pociech?? Głownie chodzi mi o kosmetyki do kąpieli. Miałam zapytać położną jak byłam w Żeromskim ale zapomniałam. Na forach znalazłam baaardzo różne opinie, ale skoro sama zalogowalam sie na forum, to zapytam tez i Was?:-) Aha i bedziecie używały jakiejs oliwki albo balsamu po kąpieli??
 
ja mam cała serie z babydream- tego rosmanowskiego,ma dobre opinie nie uczula.. no i nie kosztuje fortuny a nie chce dziecka przyzyczajac do drogich kosmetyków ... no chyba ze coś by sie działo jakies AZP czy skaza.. to tak,ale tak to zobaczymy jak te sie sprawdzą.. a dokladnie to nie pamietam ale chyba wszystko wzielam po jednym oprocz oliwki do ciała? :eek: ale jakis tam balsamik za to mam...
A do pupki mam sudocrem jakby cos i bephanten...
i chyba tyle..
sudocrem jakby coś sie działo mocno...
a Bephanten na coś "lekkiego" no i na suty.. :) tak to po siku mysle ze chusteczki starcza bez smarowania kapki.Ale moge sie mylić wyjdzie w praniu .. chusteczki mam i kocham miloscia bezgraniczna Pampersa baby fresh :) (Oby córci podpasowały..) :))
 
Ostatnia edycja:
a jakie pampersy kupilyscie? Lub jakich bedziecie uzywac? bo ja kupilam duza paczke 2jek ( mam nadzieje ze nie beda za duze,jak cos to dokupie 1) Pampersa New born.. i wieeeelkaaa paczke dad z biedronki :) i te mam zamiar uzywać ...
 
reklama
Ja do kąpieli tylko Oilatum w aptece. Taki emolient myje i natluszcza. Jakby Mały miał jakieś problemy z suchoscia to kupiłam oliwke Hipp- sama ja stosuje, ma bardzo naturalne składniki.
Do dupci też sudokrem i bephanten:)
Pieluchy kupiłam pampersy 1 bo ponoć mam małego Małego ;) więc nie chciałam żeby mu utonął ;) ale tylko jedną paczkę ,a później też będę próbować Dad Biedronkowych:)
 
Do góry