reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

A tam gdzie sie wchodzi na lewo na porodowke to na prawo jest co?bo weszlismy tam przypadkiem z tz i tyle kobiet w ciazy..pewnir jak ktos ma jakies problemy czy cos nie.
 
reklama
Kalita ja bym jechała do szpitala jak już tyle czasu minelo. Mi po odejsciu wod od razu podpieli ktg i zrobili badanie, a po 8 godzinach to Ola byla z nami. A tez wody się saczyly caly czas, a nie tak ze chlust za jednym zamachem. Powodzenia.
 
ja nadal nierozpakowana , przeterminowana :( jak do czwartku nic się nie wyklaruje to muszę iść do szpitala aaa tak chcę tego uniknąć :(
 
twetty nie martw się, jeszcze będziesz tęsknić za swoim brzuszkiem:-) końcówki faktycznie są dobijające, mnie to tak nosi. W dzień to mogłabym prawie fugi zrywać i kłaść nowe, ledwo rodzina stanie w progu a ja ich gonie do tych prac, co fizycznie nie dam rady zrobić. Też mają dość mojej nerwówki hehe. Natomiast w nocy to obserwuję co się ze mną dzieje, a nóż coś z porodem związane. Też odczuwam gorąco inaczej niż przed ciążą. Czuję jakby od środka biło ciepło. Często muszę się chłodzić, ale ledwo mieszczę się w wannie no i mąż mi zakazał do niej wchodzić jak sama jestem w domu, więc tylko chlapie się co chwilę.

Dzisiaj byłam pierwszy raz na KTG, panie miłe tak mi zapachniały rano kawusią i świeżo robioną sałatką, że myślałam że ścianę zacznę gryźć. "Ruda" taka jak mówiłyście, ale nie dziwię się. Kobieta wygląda na schorowaną, nogi spuchnięte, ledwo chodzi komu by się chciało każdą z nas z prawidłowym zapisem badać.

Co do wód płodowych to ja bym pojechała zaraz bo nie zawsze skurcze mogą się pojawić, mi lekarz powiedział że zaraz mam jechać do szpitala. W piatek idę na kontrolę, stawiam, że mały waży już ponad 4 kg, już z torby wypakowałam ubranka na 56 i zostawiłam te na 62.

Takie trywialne pytanie do rozpakowanych - czy trzeba zabrać ze sobą do szpitala szczotkę do czesania dla dzidzi i nożyczki do paznokci?
 
Tweety a na kiedy miałaś termin?


Już widzę, tak jak mi się wydawało :) Ja też miałam na 15.06 czemu musisz iść w czwartek do szpitala?
 
Ostatnia edycja:
Sallyna, podobno paznokcie należy obciąć maluchowi dopiero w domu. Chodzi o uniknięcie wdania się zakażenia, szpital to mniej przyjazne środowisko, niż dom.

Mam już receptę na Engerix. Co powinnam teraz zrobić? Wykupić go i przechowywać w lodówce do momentu wyjazdu na porodówkę? Czy trzymać receptę i wysłać męża, żeby wykupił zaraz po porodzie? Szpital przyjmuje w ogóle takie szczepionki przyniesione z domu?

Witam pozostałe lipcówki :-)
 
reklama
tak na 15.06 . Byłąm dzis na ktg i dr Rudzia wyslala mnie na przeplywy(wszystko ok) , powiedziala , że w czwartek mam sie zgłosić na ktg z torbami - jeśli do tego czasu nie urodzę. A Tobie co powiedzieli w szpitalu ? Margosia?
 
Do góry