reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

agus sliczny brzuszek. a 13 kg to chyba niedużo jak na bliźniaki?

kalita my kupiliśmy x ld tylko nieco chyba starszy model. co do opinii to dopiero będę sobie wyrabiac:)
 
reklama
Kalita, my kupilismy mutsy evo, za jakiś czas zdam relację czy warto było ;-)
Agus, duży brzusio, ale taki kształtny i Dwie duże Damy w środku :) Powiem Ci, że spore Masz Dziewczyny, jak w 28 tygodniu po 1100 ważyły :) Nasza Olka w 31 dobijała do 1500 :)
mandarynka, na pewno maluch zostaje na noworodkowym jak wymaga obserwacji, myślę, że przy długotrwałym porodzie też jest taka mozliwość.
 
My odkupiliśmy od znajomych espiro vector 4. Jak na razie próbowałam go tylko "na sucho" i jest ok. Zobaczę jak będzie z wnoszeniem i znoszeniem po schodach bo chociaż lekki to dla mnie i tak za dużo.
 
ooo to ja czekam na relacje ze spacerow xlanderowych ;) w sklepie po wylanym, pieknym i gładziutykim betonie jeździlo sie bardzo lekko wszystkimi modelami, a ciekawa jetem jak spisują się na krzywych chodnikach i wybojach. Na forach opinie negatywne dotyczą przede wszystkim dużego "telepania" dziecka.
Girin a na którym pietrze mieszkacie? My mamy winde na szczeście wiec w zasadzie nie powinnam musieć dużo dzwigać wózka ;-), chyba ze rodziców bede odwiedzała to wtedy czeka mnie wnoszenie na 3cie pietro :baffled:.
 
Kalita, to moja pierwsza ciąża, bliźniaczki dwujajowe :)
Mówicie że mało przybrałam? te 13 kg to chyba taka standardowa ciąża, ale jeszcze te 5-7 tyg wiec mogę dobic do 20 a to mi się wydaje bardzo dużo..choc oczywiście ma je dwie więc się tak nie przejmuje wagą..
oczekująca, no różnie z tą wielkościa brzucholków, niektórzy mówią że wyglądam na 9 miesiąc a inni że mam mały jak na bliźnięta..:-D więc sama nie wiem. .
wesolutka teraz w piątek mam usg więc zobaczę jak laseczki podrosły, ale te 1500 g pewnie mają :)
Zapisałam się do szkoy rodzenia na 4 marca ale to już będzie późno i zapewne nie skończę... chodzi któraś teraz? kiedy mówią o porodzie sn? to ominę te zajęcia ;P
 
To przynajmniej nie będą identyczne i nie bedziecie mieli problemu z ich rozróżnieniem tak jak w przypadku jednojajowych :)
Co do wagi to jak na 30 tydzien to mi sie wydaje ze to naprawde nie jest dużo, a nawet jesli dobijesz do 20 to tym bym sie nie martwila. Przy jednym dziecku sporo roboty, a przy dwojce pewnie jeszcze wiecej to od samego zalatania raz dwa zrzucisz, że juz nie wspomne jak bedziesz piersią karmiła :)

To tyle moje Panie, ide spać a wam wszystkim życze miłej nocy. Kto wie czy jutro nasz swiat o jednego nowego szkrabka się nie powiększy ;-)
 
Kalitka, no wlasnie chcialam cos doradzic, bo szukasz lekkiego wozka.
Kupilam w grudniu Graco Symbio, uzywany na allegro, za rada 2 doswiadczonych matek - naprawde godny polecenia, jeden z najlzejszych o ile nie najlzejszy na rynku, bardzo prosty w obsludze. Ceny uzywanych do 1900 - nowy chyba kolo 3 tys - ja sobie go wczesniej ogladałam w Smyku w Bonarce. Wiecej info na moim blogu: Emilkowo: Graco Symbio
 
Margosiu ja też nie dam rady kupić biustonosza w sieciówkach:no:
Mój rozmiar biustonosza przed ciążą to 75 GG a jak kupowałam ostatnio czyli ok. miesiąc po porodzie to mierzyłam 80 H, 80 GG i 80 G. Kupiłam ten ostatni więc można powiedzieć że miska praktycznie została taka sama ale zwiększył się obwód. Co do fiszbin to nie wyobrażałam sobie jakby mogło ich nie być ale po przymierzeniu takich i takich ten o dziwo najładniej trzymał biust i podnosił go. On nie jest raczej z takich mięciutkich i rozciągliwych staników tylko materiał jest dość gruby i mocny. Pani w sklepie również polecała mi bez fiszbin jako że wygodniej w nich spać. Ja chodzę w nim można powiedzieć że non stop z przerwami na pranie. Jako drugi stanik kupiłam przed porodem najtańszy w Margocie za jakieś 11 zł i wzięłam go do szpitala ale on nie trzyma biustu wcale więc używam go tylko na czas prania Freyi.
 
Girin a na którym pietrze mieszkacie? My mamy winde na szczeście wiec w zasadzie nie powinnam musieć dużo dzwigać wózka ;-), chyba ze rodziców bede odwiedzała to wtedy czeka mnie wnoszenie na 3cie pietro :baffled:.

Na szczęście na pierwszym :D Ale ja jestem z tych słabych kobietek ;) A tak poważnie to poprostu jestem za niska i mi sie go strasznie nieporadnie nosi, ale przywyknę :D

Zapisałam się do szkoy rodzenia na 4 marca ale to już będzie późno i zapewne nie skończę... chodzi któraś teraz? kiedy mówią o porodzie sn? to ominę te zajęcia ;P

To będziemy razem chodzić :D
 
reklama
Agus piękny brzusio :) wagą się nie przejmuj sama zejdzie :-) po :-) a co do porodu to mojej koleżance w 35 tygodniu odeszły wody z bliźniakami ;-)

Co do wózka to My mamy brykę polskiego producenta baby smile na bangla ma większość pozytywów ;) (niby piszą że jest ciężki ale ja tam nie czuje tego ... no i też inna sprawa że ja mieszkam w domu jednorodzinnym ;-) ) i cenowo też przystępny :-)
 
Do góry