reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Marcepanowa tak musi byc napisane na jakie antybiotyki jest wrażliwe bo muszą wiedzieć co podac...a ty nie za wcześnie kochana robisz to badanie? wydaje mi się że do szpitala ma być po skończonym 36 tc, ale może się mylę.

Ja na brzuch używałam całą ciąże oliwki...zaraz po kąpieli na mokrą skórę i później tylko lekko osuszałam ręcznikiem. Nie mam ani jednego rozstępu, ale wiadomo że to głównie sprawa genetyczna a nie tego czym smarujemy...
 
reklama
Girin,

Ja na brzuchu nie mam rozstępów, ale jakiś czas temu zaczęły mi się pojawiać takie drobne na piersiach.
Kupiłam sobie wówczas ( na allegro ) naturalny olej ze słodkich migdałów i codziennie masowałam nim skórę po kąpieli. Po kilku tygodniach rozstępy zaczęły znikać, teraz nie mam prawie w ogóle:happy:.
Ten sam olej stosuję z resztą do masażu krocza.
 
marcepanowa ja też mam w wynikach GBS wrażliwość na te wszystkie nazwy co wypisałaś

ja przetrwałam całą ciążę tylko z oliwką bambino...i póki co ani jednego rozstępu :)
 
Kurcze, mam nadzieję, że moja gin się nie pośpieszyła z tym GBS, mam jeszcze skierowanie na Antygen HSB i WR i z tym powiedziała, żebym zaczekała na 37 tc...
 
Dziewczyny a wiecie jak to w żeromskim jest jakby się przenosiło ciążę...po jakim czasie przyjmują na oddział do wywoływania?mam nadzieje że mnie to dotyczyc nie będzie ale jednak jestem ciekawa...bo słyszałam od koleżanki że na kopernika muszą minąc 2 tygodnie i dopiero wtedy się zgłosić...
 
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Od samego początku używałam oliwki na przemian z olejkiem migdałowym wzbogaconym o wit. E ale bez efektów. Potem koleżanka poleciła mi Perfecte Extra slim serum, ale po posmarowaniu strasznie chłodziło (niemiłe uczucie). Chyba się skusze na Tołpe i oliwkę rossman...a i tak wszystko to geny :/ z nimi się nie wygra ;)
 
Girin,

Może głupio zabrzmi, ale :-) masowałaś czy tylko smarowałaś skórę?
Ja na samym początku używałam jakiegoś tam kremu na rozstępy, ale nic nie pomagało i wtedy kupiłam ten olej i masowałam i poschodziło cholerstwo...

Mam za to inne pytanie? Czy którąś z was "zawiewało" w ciąży? Nie mogę sobie poradzić z bólem uszu już od kilku dni, na przemian prawe przestaje, lewe boli, chodzę w kółko z watą :(
 
Marcepanowa,

masowałam, po ok.10 min, ruchami okrężnymi. Przed tym pod prysznicem na przemian ciepła i chłodna woda w połączeniu z szorstką rękawica, co by pobudzić krążenie. Ale w ostatnim miesiącu mój brzuch właściwie "wystrzelił" :D i cholerstwo zaczęło się pojawiać :(
 
reklama
Kurcze :/, słyszałam, że z rozstępami trzeba coś robić dopóki są bordowe, jak wybieleją to już trudno się pozbyć :/, więc działaj :happy:;-)...
 
Do góry