reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Witamy nowe dziewczyny :-) Mrowke i Monisie :-)

Ela co tam u Ciebie ?

Margosia ja mam jednak większy z c przeszłam na dd ;-) kupiłam w mothercare za dwa dałam 150 zł bez fiszbin bawełniane jeden biały drugi czarny w białe groszki ale były np różowe, szare .... (kupiłam jeden w triumphie i porażka :-( 100 poszła się paść ... dość że mi źle dobrały to jest sztuczny) jestem z nich bardzo zadowolona !!! wydaję mi się że mają tam dużą rozmiarówkę bo dziewczyna co mnie obsługiwała powiedziała że nie mam jeszcze takich dużych jak niektóre klientki ;-) bardzo miła obsługa jest w Bonarce ;-)

My już po badaniach Mała dziś tak szaleje jakby wypaść chciała z brzucha :rofl2:
 
reklama
monisia jak chodzisz już na ktg to pewnie jesteś już tuż tuż do porodu? :) to może Ty zaczniesz całą serię...bo coś nie możemy ruszyć z tymi porodami :) chyba że oczekująca już zaczęła...zobaczymy czy się dziś pojawi :)
 
Wczoraj zaczęłam stosować metodę 4 s...ale bez sprzątania:p i czuje lekkie skurcze niestety te krzyżowe:/ ale poród to chyba jeszcze nie jest bo by chyba bardziej bolalo...ciekawa jestem jak tam moje rozwarcie czy cos wiecej niz 2 cm ale dopiero w piatek wizyta.

Mam pytanie, dziewczyny ktore juz sa w terminie porodu jak ja...wazycie sie?tyjecie jeszcze?bo ja jeszcze cos nie cos przybieram na wadze a ponoc juz sie nie powinno...

jestem jestem...moze urodze dzis hahaha chcialabym ale jakos sama nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
oczekujacaa - ja mam termin na sobote, troszke waga rosnie ale juz bardzo powoli, wczesniej mialam minimum kg na tydzien, teraz na jakies 3 tyg.
 
oczekujaca bo tu kolejka się robi więc zaczęłabyś już:biggrin2: ja mam dziś wizytę i mam nadzieję że mi powie że już jestem tuż tuż, mimo że mam niby termin za dwa tyg dopiero. Jutro jest fajna data i chętnie bym urodziła 13.02.13 :)
 
Może Grigri rozpocznie porody...tez juz jest tuz tuz...porozmawiam zaraz z moja corka i jej wytlumacze ze ma sie pokazac juz bo mamusia bardzo chce juz ja poznac po tej stronie brzuszka...:-) moze poslucha chociaz ona to taka jest przekorna...
 
Mówię Wam dziewczyny jak któraś zacznie to pójdzie lawinowo :rofl2:
co do wagi to ja niestety nie wiem bo moja się niestety zepsuła i co wejdę na nią to pokazuje inną wagę ... Dziś mam zamiar zmierzyć brzuszek czy przekroczyłyśmy magiczne 100 ;-)
 
ja też mojemu tłumaczę że teraz to już może spokojnie wychodzić :) ale nic to nie daje. Zamiast pchać się w dół to on tylko na boki się rozpycha :)
 
Dziewczyny, widziałam że w świecie dziecka na al. róż i w czarodzieju na os. złotej jesieni można wypożyczyć monitor oddechu i laktatory, ale nie mam zielonego pojęcia jak to wychodzi cenowo....
mrowka228 dzieki za relacje. Ja chetnie skorzystam juz niedlugo (mam nadzieje) ;-)
Margosia, ja własnie jestem na etapie biustonoszowym i chyba jednak pojade jutro wymienic, bo zdaje mi sie ze kupiłam za duży w obwodzie. Ja kupowalam w entliczku na bora komorowskiego, ale widzialam te biustonosze w kazdym sklepie z artykulami dla dzieci, W entliczku do 2 dni mozna wymienic. przed ciaza nosilam 75 B, ale zawsze biustonosz usztywniany teraz odpowiedni bylby 85 b, ale jeszcze nie mam pokarmu... kupilam 85 c, ale chyba wymienie na 75-80 c...
Wydaje mi sie ze widzialam wieksze rozmiary - byly 2 polki. mozesz zerknac na allegro - firma canpol. Podobno dosyć ładne biustonosze bez fiszbin sa w h&M, ale nie bylam tam wiec nie moge tego potwierdzic.
monisia_krakow, witaj, na kiedy masz termin?
aninek, mierzyli Natalke?
Oczekujaca, Grigri no własnie zaczęłybyście te serie porodowa, bo sie zastoj zrobil :)
Gocha ciekawa jestem co powie lekarz, czy jeszcze troszkę, czy to już juz :)

Kurcze u mnie też się nic nie dzieje, wiec jestem pewna ze na piatkowym ktg nie wyjdą skurcze, mam tylko nadzieje ze podczas sobotniej wizyty skrocila sie chociaz troche szyjka, bo ostatnio miala 3 cm :/
 
reklama
u mnie szyjka ekstremalnie krótka (1cm) ale na KTG cisza, ostatnio polozna nawet mi brzuchem trzesla bo mala spala i ruchow nie bylo, dzis jedziemy po ostatnie juz L4,

wesolutka - gdzie masz to KTG w piatek? w zeromskim? jesli tak to moze sie spotkamy

jakos sie dzis kiepsko czuje a mielismy z mezem sie dzis wybrac do kina
 
Do góry