reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Wierzę Aniu, że po wczorajszym na pewno wiesz, że dobrze zrobiłaś, że zainwestowaliście Cię w monitor.

Czytałam jakiś czas temu o SIDS i zgadzam się, nie ma oczywistych przyczyn wystąpienia i zdarza się u zdrowych dzieci zdrowych mam, które prowadzą zdrowy tryb życia. Są jednak grupy podwyższonego ryzyka...
Wiadomo, że każdy musi sam rozważyć, ja nie polecam, nie neguję...:happy2:

Ja już po obiadku i nie pamiętam, kiedy Mała ostatnio tak "szalała" w brzuchu, jak coś zjadłam :-). Aż mi miło, że jej tak smakowało ;-). ( ps. staram się przerzucić na jedzenie na parze, bo do tej pory dużo smażyłam, a na SR mówili, że każde byle nie smażone przy karmieniu, więc nie chce za miesiąc przeżyć szoku :-D)

Aaaa, może,że to pierdułka, ale stwierdziłam, że napiszę :happy2:. Wczoraj była u mnie koleżanka, która rodziła rok temu na Ż. i mówi, żebym sobie spakowała do torby jakieś nieduże lusterko, bo w łazienkach nie ma, wiadomo, że nie chodzi o to, żeby się stroić przed lustrem, malować itd, ale chociaż przeglądnąć, czy każdy włos nie sterczy w inną stronę:-), jak się jest po wielogodzinnym maratonie :-).
 
reklama
hahahaha :-)...

W sobotę jak byłam na tym zwiedzaniu, to widziałam te wymęczone mamusie z dzidziusiami :happy2:. Dla mnie wyglądały pięknie, ale pewnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :-)


PS. To może to jest celowy zabieg, że nigdzie nie ma luster ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Marcepanowa możliwe .... choć ja powiem że moja twarz przez całą ciążę się zmieniała i się zmienia :szok: więc pewnie będzie blada i i podpuchnięta po prostu nie wyjściowa ;-)
 
Ania szczerze to nie wyobrarzam sobie co musiałaś przeżyc przez te kilka sekund. Najważniejsze że wszytsko dobrze się skończyło.
Po tym co przeczytałam to od razu zaczełam grzebać w necie i jednak (pomimo wcześniejszego sceptycznego podejścia do tego typu urządzeń) zdecyduje sie na zakup monitoru oddechu.

Mam pytanie co do tych popękanych naczynek w oczach. Masz jakąś wade może? Zamykałaś oczy w trakcie parcia? Zastanawiam sie czy to normalne że one pękają i czy mozna jakoś temu zaradzić :baffled:, czy poprostu tak jest i jak wszytsko zależy od genów, człowieka itp...
 
o! to muszę jeszcze lusterko zapakować

oczekujaca możliwe że coś się u Ciebie rozkręca, tego Ci życzę bo sama synka chętnie bym już zobaczyła :)
 
ja też idę dopakować do torby lusterko :)

myślę że oczekująca zacznie dziś albo jutro i później pójdzie już cała seria co kilka dni... żebyśmy nie zrobiły tłoku na porodówce za dwa tygodnie :)

ja na ochotnika mogę być druga :)
 
reklama
Jej :happy2: to się cieszę, że napisałam o tym lusterku :happy2:, nie chciałam się wygłupić na forum, ale naprawdę, to aż dziwne, że na oddziale, gdzie rodzą przecież KOBIETY nie ma w ogóle luster ;-).

No właśnie, słyszałam o tych popękanych naczynkach :baffled:, ja mam dużą wadę wzroku ( 4,25 na obu oczach ), chcę chociaż pierwszą fazę być w soczewkach, ( o ile w ogóle dojdzie w moim przypadku do porodu naturalnego, bo póki co 35 tc. się kończy a ja mam dalej "główkę" powyżej pępka :-)).

Kalitka, nie wiem, jaką masz wadę, ale właśnie sobie sprawdziłam w kalendarzu i w związku z moją wadą w 17tc. moja ginekolożka wysłała mnie do okulisty na badanie dna oka, żeby sprawdzić, czy nie rozwarstwia mi się siatkówka, bo wtedy może być wskazanie do cesarki. Mam nawet wpisane w książeczce ciąży od okulisty, że nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego do pokazania w szpitalu jakby co.
 
Do góry