reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dzięki dziewczyny, czyli rozumiem, ze trzeba poprosić lekarza o wypisanie skierowania do tego konkretnego szpitala? To w takim razie tez poszukam innego ginekologa :)
 
reklama
na skierowaniu nie masz opisane do którego szpitala tylko , że do szpitala :)
idziesz do którego chcesz :)

Szukasz gin na nfz? Mogę polecićdr, Ramzę -Ożóg, przyjmuje na nfz w Kov.Medzie oraz prywatnie w luxmedzie
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, mam kilka pytań dotyczących szpitala. To będzie mój drugi poród (tp na początek lipca), wcześniej rodziłam na Ujastku, ale nie do końca podobały mi się stosowane tam procedury, dlatego teraz zdecydowałam się na zmianę szpitala, bo ponoć w Żeromskim robią wszystko jak trzeba:) I niby wszystko mi się tam podoba, byłam ostatnio, widziałam oddział, ale mam jedno ALE... Nie ma łazienek na salach porodowych. Bardzo Wam to przeszkadzało? Trochę mnie to zszokowało, bo myślałam, że oczywistą oczywistością jest, że przy porodzie ta łazienka jest niezbędna. Nie byłam w tej łazience w korytarzu, możecie mi powiedzieć czy tam jest prysznic? Przy pierwszym porodzie o wiele lepiej było mi pod prysznicem. Jest jedna sala z wanną, ale może być zajęta:) Jak tam jest z lewatywą? Robią rutynowo, po przyjęciu, na życzenie czy wcale?
 
Melleczka, ja miałam salę z wanną i mogłam z niej korzystać, łazienką na korytarzu.... hmmm.... mała, ciasna i kiepska.byłam raz tam pod prysznicem, bo myślałam że.mi pomoże ale tam ciasno,duszno i zrobiło mi się jeszcze słabiej.Tak było w 2013 w lipcu, nie wiem jak jest teraz. Na salach po porodzie są łazienki i są bardzo ładne.
 
Lewatywa. ..nikt mi nie mówił, żebym zrobiła w domu, w szpitalu też nikt nie proponował ani ni pytał o to, z tym ze mój organizm zaczął się sam "oczyszczać" przed porodem
 
Nie robia lewatywy rutynowo. Na SR Pani polozna mowila ze jak jakas mama chce to zeby kupila jakis srodek (nie pamietam nazwy) i z nim sie pojawila. Najlepiej zadzwonic na trakt porodowy i zapytac.
 
Bez łazienki to jednak lewatywa jest raczej kiepskim pomysłem:D Pytam, bo na Ujastku robią rutynowo. W sumie jedyne ALE jakie mam to do tej łazienki, a raczej jej braku...

Faktycznie kangurowałyście malucha po porodzie przez 2h? Zależy mi na tym, pani się upiera, że u nich tak jest zawsze.
 
malleczka ja po porodzie zostałam sama na sali z córką przez 2h, jeśli porod przebiega prawidłowo i z dzieckiem jest ok to zawsze się kanguruje:-) :) Pierwsze dziecko tak jak Ty rodziłam w Ujastku a drugie w Żeromskim i polecam Ci zdecydowanie ten drugi szpital;-) ;)
 
reklama
malleczka ja po porodzie zostałam sama na sali z córką przez 2h, jeśli porod przebiega prawidłowo i z dzieckiem jest ok to zawsze się kanguruje:-) :) Pierwsze dziecko tak jak Ty rodziłam w Ujastku a drugie w Żeromskim i polecam Ci zdecydowanie ten drugi szpital;-) ;)
Dzięki za opinię:) Moja gin też twierdzi, że tam mi krzywdy na pewno nie zrobią:) Cóż... Jakoś chyba przeboleję ten brak łazienki:)
 
Do góry