reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

a lekarz na Ciebie najechał, bo sam ma też przecież zarobek ze skojarzonych szczepionek...cwaniaczek. Nasza wytrzymała 3 wkłócia. w obie nóżki i rączke. My z mężem uwarzamy że to stanowczo za dużo kasy a te skojarzone, więc zdecydowaliśmy się na te standardowe:) a dodatkowe jakieś wybierzecie?
 
reklama
Witajcie, czy są tu na forum jakieś dziewczyny, które mają zamiar rodzić w Żeromskim na w listopadzie, grudniu lub styczniu?
Wydaje mi się że została jedna dziewczyna z terminem na listopad :)
Ja mam termin na 8 stycznia jednak sądzę że tym razem pojadę wcześniej.
 
Ja ogólnie jestem przeciwnikiem szczepień,ale te podstawowe robię i tylko te nic więcej.
Angella powiedz mi gdybym nie wykupiła tej szczepionki z recepty to musze im wcześniej zgłosić w przychodni??oni maja na miejscu te szczepionki??
 
Tak, oni mają te szczepionki na miejscu w gabinecie w lodówie. Dzwonisz normalnie do przychodni i rejestrujesz na wizyte tak jak zwykle do lekarza na dziecko zdrowe i mówisz że na szczepienie i tyle. A w gabinecie pediatra pyta się na co szczepicie czy tylko standardowe czy dodatkowe też no i czy chcecie 3 wkłócia czy skojarzone...i potem odrazu wkłują się w rączke i obie nóżki.. i po krzyku:)
 
witam. Ja rodziłam w Żeromskim. Nie martwcie sie będzie wszytko dobrze :-) Bardzo przyjazny personel, sprawił, że czułam się dobrze i bezpiecznie a to przecież najważniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Zaczek 83 ja nie będę nic radzić ponieważ nie rodziłam ani w Ujastku ani w Żeromskim. Szpital wybrałam ponieważ znajome tam rodziły, do tego kilka godzin przesiedzianych na forach oraz rozmowa z dwoma położnymi pracującymi u mnie w przychodni. Na ich opinii najbardziej oparłam swoją decyzję. Jako plan awaryjny wybrałam Kopernika ( mam tam najbliżej, mieszkam na Woli Duchackiej ) oraz dlatego że mam tam swojego lekarza.

Rojku - o Tobie właśnie pisałam że jesteś jedyna jaką kojarzę, która została z terminem na listopad :):):)

Może jeszcze ktoś się ujawni? Jak się czujecie dziewczyny?
 
reklama
Halo, poczytywałam sobie troszkę forum, ale piszę pierwszy raz.
Termin mam na 3 stycznia, czyli równie dobrze może być końcówka grudnia.
Przymierzam się do porodu w Żeromskim. Podobno szpital nie organizuje dni otwartych? Byłyście już na" zwiedzaniu" szpitala? Trzeba tam dzwonić wcześniej czy przyjść tak " z ulicy"?
Czy któraś z Was już się może interesowała jak wygląda ten okres okołoświąteczny? Słyszałam, że np. na Ujastku nawet jakby się chciało zapłacić i mieć swoją położną, to nie ma takiej opcji w tym okresie.
Proszę o informacje, wszystkie mile widziane :-)
Pozdrawiam wszystkie Mamusie
 
Do góry