reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Żeromskim

Dziewczyny jeśli o apteke chodzi to w okolicach szpitala sa co najmniej dwie na osiedlu, wiec zawsze tam jeszcze można podskoczyć bo czas na to będzie :)
 
reklama
Dziewczyny ja też nie daję rady. Zasłoniłam okna zasłonami i roletami, żeby mi słońce nie wpadało i włączyłam wiatrak,ale chyba wieje mi ciepłym powietrzem;/ I takie smażenie mamy.
 
na szczęście brzuch przestał mnie bolec:-)

Angella no właśnie mi dzisiaj też ciepłym powietrzem daje, na termometrze 35 w cieniu. A dokładnie 10 lat temu miałam taki sam skwar w ciąży. :confused: coś mi się zdaje, że ta noc będzie najgorsza.
mam nadzieje, że sprawdzi się prognoza na weekend bo mam dużo planów min. gimnastykę:-D
 
Ojej, jeśli mieszkasz w pobliżu imprezy to szczerze współczuję. Dla takich brzuchatek to najgorsze nieprzespane noce, dość będzie takich przy maluszku. Trzymaj się:)
 
jezu dziewczyny wreszcie ochłodzenie!!!!!!!!!!! mozemy oddychać:-D

Judka a co tam u Ciebie? nie rodzisz? bo dzieciaczki podobno lubią wychodzić na zmianę pogody;-)
 
jezu dziewczyny wreszcie ochłodzenie!!!!!!!!!!! mozemy oddychać:-D

Judka a co tam u Ciebie? nie rodzisz? bo dzieciaczki podobno lubią wychodzić na zmianę pogody;-)

mag_dzia własnie mobilizuje moja Zuzie i mam nadzieje, ze przez weekend urodze heheh - oczywiscie biore to z przymruzeniem oka, bo jak wiadomo jak za bardzo sie chce, to dzieciaczki robia psikusa i tez nie wychodza. Wczoraj chyba mialam nieregularne skurcze, ale zasnelam po 3 liczeniach. W nocy nic sie nie działo, ale ciagle trzymam kciuki, zeby sie ruszyło. Dzisiaj Mała jest bardzo wiercąca, az czuje jej kosci z kazdej strony brzucha i tak sobie mysle, ze moze daje jakies znaki do wyjscia - strasznie bym chciala, bo jest idealna pogoda jak dla mnie, w koncu mam siłe :-)
Tak sie ciesze, ze ta pogoda sie zmienila, bo wczoraj to juz nawet nie mialam siły nic pisac taki upał. Wam dziewczyny pewnie tez od razu lepiej.
 
Hej
...o niebo lepiej. Choć miałam tak nagrzane mieszkanie, że zanim poczułam ten chłodek minęło sporo czasu.
Judka teraz byłoby najlepiej urodzić, ale akurat w tym przypadku to nasze maluszki decydują:-D

Angella dzięki, akurat mieszkam vis a vis imprezy, codziennie mam "przyjemność" słuchania jak jeżdżą na motorach od 22, a teraz jeszcze to no idzie zwariować, i tak co roku!!

Ja dzisiaj zafundowałam sobie kolejną porcję ćwiczeń dla ciężarnych, wypociłam hektolitry potu, ale było ok:-)
...teraz trzeba się spieszyć dokupić brakujące rzeczy dla dzidzi i dla mnie puki pogoda pozwala.

dziewczyny zakupiłyście już prześcieradła do łóżeczka? Na wrześniówkach polecają takie BOBAS antyal. prześcieradło nieprzemakalne 120x60 (3394441417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., z opisu fajnie, na jesień/zima bardzo przytulne, tylko czy ten poliester się nada -100%??
 
reklama
judka może maleństwo coś ruszy, bo teraz to nawet przyjemniej, nie jest taka duchota. Lepiej się oddycha i wogóle...może córa zrozumie i solidarnie zacznie "akcje":)

evvella co do preścieradełka to my kupiliśmy frotte i pisze na niej 85% bawełny. Takie PRZEŚCIERADŁO Z GUMKĄ FROTTE SUPER JAKOŚĆ 70X140 (3435260730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . my mamy taki rozmiar łóżeczka, i pod prześcieradełko dam ceratke ( w razie obsiusiania). No mi się wydaje że im więcej poliestru to tym gorzej, no bo nie przepuszcza nic, no ale z drugiej strony tam jest odrazu nieprzemakalne, więc może o to chodzi. A jak jest polecany to może faktycznie jest dobry. My kupiliśmy frotte, bo sami na takim śpimy i jest przyjemne;)
 
Do góry