reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Hej :-) my jeszcze w szpitalu ale jutro najprawdopodobniej wyjdziemy.sproboje nadrobic Was jak wyjde i sie.trichu ogarniemy:) :-) pozdrawiamy z Zuzanka:-)

czesc Dotkaaa :-) to czekamy na wiescie od Was. Napisz jak sie czujecie i jak wyglada porodówka po Twoim wyjsciu, duzo ciezarnych? Uściski dla Zuzki...
 
reklama
Justi, Dorotka Gratuluję !!!


Justi, współczuję długiego i męczącego porodu... Mój pierwszy też długi dość, bo 20h (z czego większość w domu), ale Twojemu się nie równa. Cieszę się, że u Was już z górki :)

Tak na prawdę bez wód to i dłużej można, ale nie będę rozwijać, bo to "nie poprawne politycznie"

Zamia powodzenia! Też miałam kilka takich falstartów, częste skurcze, długie a po kilku godzinach cisza. Ja czekałam w domu bo bałam się, że mnie odeślą jak za szybko przyjadę :p
Ja bym pewnie wyszła ze szpitala, ale ja wyrodna :) Życzę szybkiego rozwiązania!

Z tymi porodami to nigdy nic nie wiadomo. Niby mówią, że drugi łatwiejszy, że się nie przenosi jak się urodziło przed terminem,a to tak różnie w życiu bywa, że człowiek nic i tak nie wie :)
Ja urodziłam dwa dni po terminie, oczywiście teraz sobie marzę, że pójdzie szybciej, tak np. z tydzień przed, ale to moje pobożne życzenia :D
Dokładnie, wiem coś o tym. Myślałam, że pójdzie szybciej, a na pewno w terminie, jak za pierwszym razem. A tu niespodzianka. Wywoływali. Ach...


Powodzenia następnym w kolejce :) :)
 
Dotkaaa to do mnie do sali trafiłaś na patologie :-)
Nasza Zuzia już z nami i też z niej mały krzykacz :p Jesteśmy już w domu- zobaczymy jak minie nam pierwsza noc :-)
 
hej dziewczyny;-)Ja właśnie już wyczekuję porodu...jestem po trzech ktg, a dzisiaj miałam noc z głowy,bo zaczął mnie boleć brzuch jak na okres, tyle,że z 10xsilniejszy:wściekła/y:Termin mam dosłownie za kilka dni i mam nadzieję,że urodzę w okolicach terminu i nie przenoszę....Poza tym zaczął odchodzić czop lekko podbarwiony na brązowo....Trzymajcie kciuki za mnie:tak:
 
hej dziewczyny;-)Ja właśnie już wyczekuję porodu...jestem po trzech ktg, a dzisiaj miałam noc z głowy,bo zaczął mnie boleć brzuch jak na okres, tyle,że z 10xsilniejszy:wściekła/y:Termin mam dosłownie za kilka dni i mam nadzieję,że urodzę w okolicach terminu i nie przenoszę....Poza tym zaczął odchodzić czop lekko podbarwiony na brązowo....Trzymajcie kciuki za mnie:tak:

Aisha to juz jestes konkretnie na finishu :-) może chociaz jedna przyszla mama z tego forum urodzi w terminie :-) Trzymam kciuki
 
Aisha, Zamia powodzenia!
Dotkaa obys juz dzis wyszla do domu z Zuzia! jak sie czujecie?
Karuzela jak po pierwszej nocy z Zuzia? karmisz piersia? jak idzie?

U mnie cisza.....spokoj :-)
 
Aisha, Zamia powodzenia!
Dotkaa obys juz dzis wyszla do domu z Zuzia! jak sie czujecie?
Karuzela jak po pierwszej nocy z Zuzia? karmisz piersia? jak idzie?

U mnie cisza.....spokoj :-)

oj nussa, trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje, ze Cie niebawem weźmie. Jakie masz plany? Myslisz cos o zostaniu po kolejnym ktg i ewentualnym wywolaniu porodu? czy nadal dzielnie czekasz?
...a wiesz, wczoraj kurier przyniósł mi ten kolagen, orientujesz sie od kiedy moge go używac? bo moje rozstepy sie powiekszaja :szok:
Dzisiaj nawet przespałam noc (z 5 razy wstalam na siku) bez wiekszego bólu - tylko raz mnie chwyciło. Nie wiem czy dzieki temu, ze spacerek sobie zrobilam i pokrzatalam sie troche po domu, czy dlatego, ze zamiast duzej poduszki, wsadzialam sobie miedzy nogi małego jaska? Zobaczymy jak bedzie dzisiaj, bo mąż po pracy ma mnie zabrac na spacer do ikei ;-) Jutro moze gdzies w plener :-)
Zreszta jak sie ogarne, to mam zamiar przejsc sie do osrodka zdrowia na os. urocze, zeby zapytac o polozna środowiskowa, bo polozna z żeromskiego poinformowala mnie, ze nie zapewniaja takiej osoby po porodzie.
Endywia co u Ciebie ???
 
oj ikea to spore wyzwanie :-) bylam ostatnio.
od kiedy mozesz stososwac kolagen? od razu!:-) razem znim dostalas pewnie taka karteczke jak go uzywac....
5 razy wstawalas I mowisz ze przespalas noc? :-D
w pon mam kolejne KTG - no kiedys musi sie cos ruszyc, prawda? lekarka powiedziala ze jak tylko chce to moze mi w kazdej chwili wywolac porod, ale ja czekam....
 
oj ikea to spore wyzwanie :-) bylam ostatnio.
od kiedy mozesz stososwac kolagen? od razu!:-) razem znim dostalas pewnie taka karteczke jak go uzywac....
5 razy wstawalas I mowisz ze przespalas noc? :-D
w pon mam kolejne KTG - no kiedys musi sie cos ruszyc, prawda? lekarka powiedziala ze jak tylko chce to moze mi w kazdej chwili wywolac porod, ale ja czekam....

heheh w sensie przespałam noc bez wiekszego bólu :-) może dzisiaj bedzie jeszcze lepiej ?
... pewnie, że musisz kiedys urodzic, tak czy siak do 8 dni bedziesz miała Maleństwo przy sobie :-)
Kolagen w takim razie zaczne miejscowo stosowac dzisiaj, karteczke dołączyli, nawet karte stalego klienta mam ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ja to się czuję jak po terminie. Dziwnie mi tak bo ciągle mam w świadomości, że poprzednio na tym etapie to już z wóziem po alejakch jeździłam. Mam nadzieję, że jednak jakoś ruszy się u nas wszystkich chociaż jak widzę to forum opustoszeje:-D No ale co tam, będziemy wtedy pisać co u naszych maluchów. Ja się obawiam, że moja Zuzka to jeszcze trochę posiedzi bo straszna z niej drobinka wg USG waży zaledwie 2,6 do max 2,8 kg i ogólnie jesteśmy w parametrach - 14d:-( Martwie się tym strasznie, chciałabym już mieć maleństwo przy sobie a zdrugiej strony mam nadzieję, że coś tam jeszcze nabiera ciałka -każdy gram jest ważny.
Aisha- no to już jedną nogą na prodówce jesteś, czop jak odchodzi podbarwiony to zwiastun nadchodzącego porodu.
Miłego dnia dziewczyny, korzystajmy z pogody bo to ostatni taki ładny dzień, jutro jak na sobotę przystało ma się mocno ochłodzić...
 
Do góry