reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
ja właśnie wróciłam z ktg. Okazało się na usg ze mały ma 4,8kg :szok: ja nie wiem jak to możliwe skoro moja gin uznała że nie jest duży i tylko 3,5 (20 czerwca).. w efekcie jutro na 8.00 mam zgłosić się na oddział na cc bo nie ma sensu czekać dłużej pomimo, że w ogóle się nie wystawił. Jednak o porodzie sn nie ma mowy. Uhh.. wychodzi na to że jutro o tej porze będzie już po wszystkim :-)
 
ale pamietajcie odnosnie tego znieczulenia, ze lepiej na poczatku powiedziec ze bierzesz go pod uwage bo potem jesli bedziesz chciala wziac przy 7cm to moga nie zdazyc zrobic badan. Tez mi polozna na SR mowila ze zzo moze spowilnic akcje, ale ponoc w wiekszosci przypadkow kobiety sa tak zmeczone I obolale ze wola miec dluzsza akcje I nic nie czuc niz sie jeszcze meczyc z bolami. Ponoc po wielu godzinach skurczow jest to jedyne o czym marza :-)
ja kupilam juz lewatywe, planujemy rodzinny I wole zrobic niz potem czuc sie skrepowana, a tak jak pisalyscie ani nie boli a przynosi comfort:-) a wyglada to tak, ze polozna aplikuje ten plyn, chwilke go musisz przytrzymac I spokojnie do toalety.....
 
ja właśnie wróciłam z ktg. Okazało się na usg ze mały ma 4,8kg :szok: ja nie wiem jak to możliwe skoro moja gin uznała że nie jest duży i tylko 3,5 (20 czerwca).. w efekcie jutro na 8.00 mam zgłosić się na oddział na cc bo nie ma sensu czekać dłużej pomimo, że w ogóle się nie wystawił. Jednak o porodzie sn nie ma mowy. Uhh.. wychodzi na to że jutro o tej porze będzie już po wszystkim :-)

to cudownie! gratuluje, ale MALY jest WIELKI! przynajmniej wiesz czego sie spodziewac.... I juz jutro bedziesz miec maluszka :-D ja jestem jutro na oddziale o 8.15 na KTG - bede 3mac kciuki.
 
ja właśnie wróciłam z ktg. Okazało się na usg ze mały ma 4,8kg :szok: ja nie wiem jak to możliwe skoro moja gin uznała że nie jest duży i tylko 3,5 (20 czerwca).. w efekcie jutro na 8.00 mam zgłosić się na oddział na cc bo nie ma sensu czekać dłużej pomimo, że w ogóle się nie wystawił. Jednak o porodzie sn nie ma mowy. Uhh.. wychodzi na to że jutro o tej porze będzie już po wszystkim :-)
no pięknie ale smok mały heheh gratuluje, jutro juz bedziesz miałą maleństwo przy sobie :-)
 
ale pamietajcie odnosnie tego znieczulenia, ze lepiej na poczatku powiedziec ze bierzesz go pod uwage bo potem jesli bedziesz chciala wziac przy 7cm to moga nie zdazyc zrobic badan. Tez mi polozna na SR mowila ze zzo moze spowilnic akcje, ale ponoc w wiekszosci przypadkow kobiety sa tak zmeczone I obolale ze wola miec dluzsza akcje I nic nie czuc niz sie jeszcze meczyc z bolami. Ponoc po wielu godzinach skurczow jest to jedyne o czym marza :-)
ja kupilam juz lewatywe, planujemy rodzinny I wole zrobic niz potem czuc sie skrepowana, a tak jak pisalyscie ani nie boli a przynosi comfort:-) a wyglada to tak, ze polozna aplikuje ten plyn, chwilke go musisz przytrzymac I spokojnie do toalety.....

nussa ja na pewno na dzien dobry podkresle, że chce zzo, bo faktycznie nie wiadomo jak to wszystko bedzie bolało i na lewatywe tez sie przygotowuje.
Endywia co u Ciebie, nie odzywasz się. Jakis postep widac?
 
ja właśnie wróciłam z ktg. Okazało się na usg ze mały ma 4,8kg :szok: ja nie wiem jak to możliwe skoro moja gin uznała że nie jest duży i tylko 3,5 (20 czerwca).. w efekcie jutro na 8.00 mam zgłosić się na oddział na cc bo nie ma sensu czekać dłużej pomimo, że w ogóle się nie wystawił. Jednak o porodzie sn nie ma mowy. Uhh.. wychodzi na to że jutro o tej porze będzie już po wszystkim :-)
marta to mozliwe moja przykoksila za dwa tyg z 2300na 3300...a to bylo 2tyg prawie temu wiec wole nie myslec ile teraz wazy...a co ich sklonilo ze zrobili usg nie bylo rudej?:p ale fajnie zaxdroszcze ci ...ale klocuszka bedxiesz miec...
 
To marta jak sie ogarnies jakos to daj znac kolezanka co i jak:-)

no wiem wlasnie.mam zamiar powoedziec ze biore pod uwage ale ze niewiem czy sie zdecyduje napewno...

my tez mielismy miec "rodzinny"ale ostatnio ojciec postraszyl mojego i M stwierdzil ze bedzie ze mna do prawie samego konca..a jak mala bedzie miala wyskoczyc to wyjdzie a pozniej wejdzie..no zobaczymy jak to bd...:-) moze mu sie odwidzi:-)

endywia mam nadzieje ze sie cos zaczelo dlatego nie piszesz:-)
 
Kochane.. Trochę mnie podlamalo.. Mam zostać choć narazie cisza :( kto mi do cholery powie co znaczy ze "główka w kontakcie"??!? Ci lekarze gadają po chińsku ;(
 
reklama
brzmi tajemniczo ta 'glowka w kontakcie';-)
wiem, ze nam jest latwo mowic siedzac w swoich domach z bliskimi, ale pomysl sobie ze to juz tak niedlugo- tyle przezylas przez te 9mc to I to przezyjesz zeby za chwile zobaczyc Maluszka.....3maj sie! :*
 
Do góry