reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Cześć dziewczyny, ja już jestem rozpakowana, urodziłam 21 lutego o 12:25 zdrowego synka , ważył 3240 i miał 55 cm:) Ogólnie mogę z całego serca polecić Żeromskiego, no może poza kilkoma małymi niedociągnięciami które absolutnie nie mają wpływu na moją ocenę, ja jestem zadowolona ze szpitala i to bardzo:) Jak macie jakieś pytania walcie śmiało
 
reklama
Gratulacje Monisia :-)!!! Napisz jak było na porodówce, my tu wszystkie czekamy na dobre wiadomości :-)
Faktycznie dzisiaj jakby wiosną zapachniało....:tak:
 
Oj tak zapachniało, więc umyłam okna...i dostała mi się zjebka od męza. No ale teraz to przynajmniej widać, że słońce świeci:-D
 
w skrócie mój poród przebiegał tak.Skurcze miałam od 19 tak co 10 minut położyłam sie spac ale sie nie dalo ale mogłam spokojnie leżeć po 12 juz zaczęłam uprawiać krążenie po domu i jak skurcze były co 3 min poszłam się kapać i jak nie przeszły pojechaliśmy przed 5 na ip. Przyjęli mnie ale trwało to godzinę rozwarcie bylo na 3 cm podłamałam sie ale nic stwierdzili ze akurat 4 godz na antybiotyk a ja ze co chce urodzić wczesniej:)potem ktg kolejna godzine a za godzine bylo tylko 4 cm glowa nie chciala schodzic i grozila mi cc. Potem jakoś poszlo kolejne ktg ale cały poród prawie musiałam leżeć żeby zeszła głowa później już rozwarcie 7 cm na końcu przebili mi przecherz nic ni bolało o dostałam partych. Jak cały poród byłam cicho tak wtedy zaczęłam się drzeć jak opętana nie mogłam przeć bo musiałam czekać na głowę w miedzy czasie przychodzą po mnie na cc ale udaje się naturalnie parte były najgorsze zaciskałam nogi i nie umiałam małego wyprzec ale udało się i wyskoczył ale musiałam być nacięta bo szedł z raczka:) udało się bez znieczulenia :) Urodziłam tak jak mówiłam o 12:25 a w szpitalu byłam o 5. Co do minusów to dużo było porodów więc położna i lekarz wpadali na chwilkę, ktg miało być 20 min a się przeciągało bo ktoś znikał, ale był nawał porodów wiec rozumiem:) Najbardziej mi było głupio bo kazali mi leżeć to ok ale chciało mi się strasznie sikać i mówię położnej, a lekarz mówi ok na basen myślę kij niech będzie, ale zniknęli i zaczęły się parte i się posikałam normalnie. Mimo to i mega nieprzyjemnej pani na izbie przyjęć to wszystko było super. Opieka po porodzie miodzio, mały nie chciał jeść bo mam płaskie brodawki i naprawdę cały oddział się namęczył żeby załapał i po dwóch dniach się udało i karmię piersią, ja już miałam dość, że mnie mordują, a teraz się cieszę bo mały je z piersi wprawdzie z kapturka, ale je:) Co by tu jeszcze napisać tak jak inne mówią myślałam, że to będzie inaczej bolało bardziej brzuch a mnie bolało w krzyżu i poród da się przeżyć, ja też trzęsłam portkami i byłam nastawiona na zzo a podczas porodu bolało jak nie wiem, ale jakoś mi nie przyszło żeby zzo wziąć, nie ma się czego brać:) Nacięcie czułam ale nie bolało, natomiast szycie to już takie miłe nie było, ale mały był już na świecie to miałam to w nosie:) Nie mam żadnej traumy, poród wspominam miło, no może poza partymi, ale ogólnie spoko nie taki diabeł straszny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monisia- gratulacje i dziękujemy za szczegółowy opis:)

Ja właśnie wróciłam od naszej Pani doktor i Nasza Maja już duża dziewczynka waży 3200g:) aż się boję co będzie w 40 tygodniu:D Na razie nic nie wskazuje na to, żeby coś było wcześniej :-)

W poniedziałek idziemy na KTG może tam coś się ukaże:-D

Teraz to już trzeba na poważnie myśleć o pakowaniu torby... bierzecie dużo rzeczy dla dziaciaczków?? Jakieś pampersy ubranka? Bo na stronie pisze kilka pampersów, ubranka opcjonalnie - jak się na to zapatrujecie???
 
Do góry