reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

No to u mnie srednia to 3050 to maluszka bede miala;) to wesolutka napisz po czwartku gdzie to okladnie to nie bede szukac w poniedzialek:-)
 
reklama
dziewczyny potwierdzam, mam sprawdzone info że jak się jedzie do porodu to wjazd jest za free :)

I co trzeba pokazać na dowód, że boli?:-p Czy wierzą na buzię?;-)

Dziewczyny pisałyście kiedyś o tym ktg ale ja już zapomniałam. To lekarz musi zlecić czy same możemy się umówić w Żeromskim od jakiegoś konkretnego tygodnia?? Zastanawiam się ile wcześniej trzeba dzwonić, żeby w danym tyg. ciąży mieć zaklepane miejsce na ktg?
 
Martuśka mój gin powiedział mi żebym szła ok 38 tygodnia i żebym zadzwoniła już Ci daję nr 12 622 94 17
 
mozna dzwonic i sie umawiac na po skonczonym 38 tc wczesniej to ma srednio sens...ja dzwonilam w poniedzialek i umowilam sie na przyszly a caly przyszly tydzien byl wolny i jakbym chciala to moglam isc jeszcze w tym tygodniu wiec mysle ze tak tydzien wczesniej dzwonic
 
Aninek, Oczekująca dzieki dziewczyny za info. :tak: Ja tak sobie myślę, że to ktg to dobry czas na zobaczenie oddziału i zwiady, mam nadzieję, że zdążę zanim mnie weźmie.

Ja byłam z mężem w zeszłym tyg. ale była już 19:30 i głupio mi było wchodzić do szpitala i prosić o pokazanie sal porodowych:zawstydzona/y: tak, że tylko objechaliśmy drogę tam i spowrotem mierząc czas i zapoznając się z trasą. Raczej na zwiedzanie porodówki męża nie namówię już, sama nie chcę jechac samochodem na wypadek jak bym nie mogła znaleźć drogi powrotnej:-p a busem jechać to mogę ale już w konkretnym celu jak np na ktg.

Ale śniegu napadało przez noc nie?
 
Hehehe Martuśka ja nie oglądam idę na żywioł ;-) przecież to nie hotel ;-) ale jak zdążę iść na ktg po niedzieli to też mam zamiar rzucić okiem ;-)
Najchętniej chciałabym ktg zrobić w weekend bo Mój chce jeszcze popracować cały przyszły tydzień ;-)

Aco do śniegu to masakra ;/ ja nie lubię zimy ... było już tak fajnie ;) muszę się zebrać do pracy zawieźć L4 ale powiem Wam szczerze że wczoraj troszkę poszalałam z porządkami a dziś jakoś nie mam siły na nic ;/
 
Jesli cos sie dzieje to zapisy KTG robia wczesniej ale jesli ciaza jest normalna to nie m po co...ja mialam robiony i w 33 tc w szpitalu w zeromskim bo juz mialam skurcze wiec monitorowali co to sie dzieje...

A ja od dzis rana mam klucia w pochwie, i bole miesiaczkowe + bole krzyza no i twardnienia brzucha...chyba sie zblizam...narazie to te bole mijaja ale szczerze nie wyobrazam sobie jak sie zaczna nasilac to bedzie masakra...
 
reklama
Ojjjjj Oczekujaca wiem o czym mówisz ... ja też jestem przerażona jak będą silniejsze ...:szok: ja dziś w nocy np nie spałam bo jakoś tak mmm mokro mi było wiadomo gdzie ;-) i spałam strasznie czujnie ....
 
Do góry