reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Paulina Myślałam bardziej o tej bieliznie poporodowej siateczkowej żeby może nosić ją pare dni (nie wiem ile dokładnie powinno się wietrzyć) żeby był lepszy dostęp powietrza a dopiero pózniej nosić zwykła bieliznę bawełnianą. Zastanawiam się też nad tym, że jeśli nie te plastry to może jakaś specjalna maść na blizny, macie coś godnego polecenia, co naprawdę działa? Dziewczyny a duży brzuszek został Wam po porodzie? długo spadał?
 
KINIA majtki siateczkowe nosilam okolo 5dni po cc. Myslalam ze masci juz masz bo powinien ci przepisac je gin. Ja mialam dwie jedna to enema bodajze drugiej nie pamietam, zaczynala sie na C.
Dwie doby po porodzie pielegniarki od zastrzykow przeciwzakrzepowych powiedziala ze mam piekny brzuszek i nie wygladam jakbym rodzila. Ja uwazam ze brzuch do tej pory jest. Ale ja zawsze mialam lekko odstajacy brzuch. Ogolnie to nawet szczupla jestem, nosze rozmiar M(38) a spodnie to ostatnio nawet S(36) ale brzuch zawsze byl. Przed ciaza tez.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paulina ja miałam dopiero co ściagane szwy dlatego tak pytam. Ponoć nie musze niczego stosowac tylko bialego jelenia bo jest naprawdę dobrze ale wolalabym jednak coś zadziałać dlatego pytam. Enema kojarzy mi się z lewatywą :)
 
hej ja wczoraj bylam na ustaleniu terminu cc ordynator zapytal na kiedy mam tp ja mu ze na 2.01 nie wiem dlaczego powiedzial ze pechowo i zaproponowal rozwiazanie przed swietami jeszcze ale ja wole zeby dziecko nie mialo calego roku w plecy tylko przez te dwa tygodnie zgodil sie na moja propozycje ze termin cc tak jak tp 2.01 a jak cos sie bezie dzialo mam wczesniej sie zglosic w kwietniu 2012 rodzilam tez tam cc i termin cc mialam ustalony na 13 a wzielo mnie juz 11 i coz pojechalam i skonczylo sie zabiegiem wieczorem o 19,42 urodzil sie Arek a do szpital dojechalam kolo 17 trafilam na usg po czym zdecydowali ze podlaczaja ktg kroplowi i dwa dni wczesniej mialam juz za soba a byla tez wtedy dziewczyna z ktora pozniej lezalam na sali ogolnej ona rodzila sn ale nie dala rady dziecko jej nie schodzilo i miala cc dopiero po mnie wiec nie wiem od czego to zalezy kto pierwszy.... tym razem dziecko ulozylo sie w dodatku poprzecznie wiec jak sie rozciaga brzuch boli jak cholera ale mam nadzieje ze dotrwamy do tego 2giego :D
 
AGACIA no tak moja kuzynka o ktorej pisalam wczesniej ma termin na 01.01 a termin cc 20.12. Tylko ze ona pierwsze dziecko urodzila dwa tygodnie przed terminem i teraz niby tym sie zaslaniaja ze tez tak moze byc

Edit
No ale przeciez dziecko powyzej 37tc to donoszone dziecko
 
Sopekja jak leże na płasko to owszem jestem płaska jak przed ciążą ale już jak wstane to brzuszek jak w 5 miesiącu ;/ i to nie taki rozlany tylko sterczący do przodu (tak jak był kiedy mały był w środku). Jak napinam mięśnie to widze mieśnie skośne brzucha i czuje jak cały brzuch się napina ale skóra jest rozlana, naciągnięta, brzuch przelewa się i tańczy jak chodze. Wiem, że to dopiero 8 doba ale obawiam się, że tak zostanie. Dziewczyny podpowiedźcie czego używałyście: pas ściągający, jakieś specjalne balsamy. Któraś z Was stosowała po takim czasie jakieś delikatne ćwiczenia?
 
reklama
PAULINAMIKOLAJ wada wzroku tak. Musisz miec skierowanie od lekarza i dopiero zapisac sie na klasyfikacje. Ja bylam w 35tc.
 
Do góry