reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
i jeszcze jedno jak się obchodzą z kobietą z cukrzycą z insuliną?czy robią cesarkę czy sn można rodzić?

tak leczę się na Kopernika w poradni dla kobiet z cukrzycą...diabetolog chce żeby u nich rodzić...ale ja chce na Ujastku...mój ginekolog tam kieruje...biorę insulinę...

paulinamikolaj ja rodziłam sn w listopadzie 2012 z cukrzycą ciążową (na insulinie ok 60 jednostek / doba) i wadą wzroku (astygmatyzm i krótkowzroczność).
I nie było to wskazaniem do cc - nikt się nawet o tym nie zająknął.
Warto, zebyś wzięła sobie swoją insulinę do szpitala, bo porodzie Ci nie dadzą. Ja zapomniałam i przez te dwa dni, zanim poziom cukru mi nie spadł to z tą cukrzycą leżałam.
A potem poziom spadł na tyle, że w domu już nie chciałam brać.
Jedyne o co mnie spytali przy przyjęciu do porodu to ilość jednostek na dobę. A potem sprawdzali dziecku poziom glukozy.
Specjalnie się tym nie przejmowali... Ale może dlatego, że poród szybki, nie było czasu się zastanawiac czy podac glukozę dożylnie czy nie..
 
no ja raczej ie wiem czy doczekam do tego 2.01 bo wczoraj mialam juz ponad dwie godziny regularne skurcze co 4 minuty rano tez powtorka ale na szczescie juz krocej....
 
reklama
Oj mnie nadal boli po nacięciu.. wiec to kwestia indywidualna:) i niestety poczułam nacięcie, ale mój poród należał do bardzo ciężkich..odnośnie znieczulenia to zależy czy wyniki badań krwi jakieś przeciwciała masz odpowiednie jak za niskie nie dostaniesz znieczulenia.
 
Do góry