reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Czy ktoś wie jak to jest faktycznie z tym wywołaniem porodu na Ujastku? czy rzeczywiście tydzień po terminie przyjmują na wywołanie czy mają opory?

Ja termin mam na 7ego czerwca, ale chyba nic z tego nie będzie i muszę jeszcze poczekać.

A może wiecie co w sytuacji kiedy lekarz prowadzący wystawił L4 tylko do terminu porodu, a jak nie urodzę to co dalej? szpital wystawia jakieś zaświadczenie o macierzyńskim? czy pozostaje tylko internista?
 
Czy ktoś wie jak to jest faktycznie z tym wywołaniem porodu na Ujastku? czy rzeczywiście tydzień po terminie przyjmują na wywołanie czy mają opory?

Ja termin mam na 7ego czerwca, ale chyba nic z tego nie będzie i muszę jeszcze poczekać.

A może wiecie co w sytuacji kiedy lekarz prowadzący wystawił L4 tylko do terminu porodu, a jak nie urodzę to co dalej? szpital wystawia jakieś zaświadczenie o macierzyńskim? czy pozostaje tylko internista?

Ja miałam poród wywoływany 13 maja, ale tylko ze względów zdrowotnych. Nikt nie robił mi problemu, przyszłam na izbę przyjęć i powiedziałam że na indukcję. Nie potrzebowałam skierowania ( z tym że mój lekarz prowadzący był z Ujastka). Jeśli jesteś po terminie to najlepiej jeśli byś miała skierowanie od swojego lekarza na wywołanie. Wtedy nie będą robić problemów.
 
termin mam dopiero na 7ego czerwca ale obawiam się, że za te parę dni nie urodzę. Dziś byłam na ktg i rozmawiałam z dziewczyną, która zaczęła 41 tc i nie była pewna czy ją zostawią na wywołanie stąd moje wątpliwości.
 
Witajcie mamuśki:)
Jedno pytanko.Co się dzieje na Ujasku że sporo dziewczyn odradza mi rozwiązanie w tym szpitalu?Zna ktoś temat to proszę napisz bo 21,września tam planuje rodzić.Pomóżcie co tam jest nie tak???Aneta
 
reklama
Do góry