reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

ja nawet nie byłam na konsultacji do cc;-) mój lekarz stwierdził że on mnie wpisze w grafik, bo " po co Pani będzie specjalnie jeździć" :-p także spokojnie czekam na przyszły piątek, chociaż boje się okrutnie.. A na sali przed operacyjnej, wtedy gdy podają te wszystkie kroplówki, to może być ze mną mąż czy będę tam sama?
 
reklama
Leki daja co 3 h, z poczatku sa w kroplowce i tez dostaje sie zastrzyki bodajze z morfina w noge,nie bola bo jeszcze znieczulenie jest. Jezeli chodzi o sale przedoperacyjna to nie moze tam byc maz, do mnie zagladal przez prog jak tylko pielegniarka nie zamknela drzwi na klamke bo otwiera sie tylko kluczykiem, ale i tak go zawsze wyganiala. Co do bolu to ja myslalam ze po scianach zaczne chodzic, bardzo bolalo, ale jak jest dzidziA z nami to sie o tym nie mysli
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie przyszle mamusie:-)
Czy znajdzie sie tu jakas mamusia z terminem porodu wrzesien 2013?która zdecydowana jest na porod w Krk Ujastek.
Chetnie porozmawiam z mamami ktore oczekuja dzidziusia w takim samym terminie jak ja (21-09)
Pozdrawiam :-)
 
ja dzisiaj bylam na konsultacji i mam jeszcze jedna miec w czerwcu..jestem na pograniczu cc a sn, i w sumie wydal najgorsza decyzje ze czekamy jeszcze przed terminem jedna wizyta:-(
 
ooo i ja przy okazji tez :szok: a takie mam pytanko jeszcze dziweczyny, byla ktoras na dniach otwartych w Ujastku? Wybieram się, chciałabym wiedziec ile to trwa od godz.15.00?? Dzięki z góry :)
 
A ze mną mąż mógł być na tej sali przedoperacyjnej, nawet sama pielęgniarka go zawołała żeby wszedł.
mw88 całość trwała jakieś 30-40 min i zaczeło się kilka min po 15. Długość spotkania uzależniona jest też od ilości zadawanych na końcu pytań, u nas nie było ich zbyt wielu.
 
Witam wszystkie przyszle mamusie:-)
Czy znajdzie sie tu jakas mamusia z terminem porodu wrzesien 2013?która zdecydowana jest na porod w Krk Ujastek.
Chetnie porozmawiam z mamami ktore oczekuja dzidziusia w takim samym terminie jak ja (21-09)
Pozdrawiam :-)

Anet1981 witaj:) ja mam termin na połowę września i wybieram się właśnie na Ujastek;) A w czerwcu ruszam u nich na szkołę rodzenia;)
 
A ze mną mąż mógł być na tej sali przedoperacyjnej, nawet sama pielęgniarka go zawołała żeby wszedł.
mw88 całość trwała jakieś 30-40 min i zaczeło się kilka min po 15. Długość spotkania uzależniona jest też od ilości zadawanych na końcu pytań, u nas nie było ich zbyt wielu.

ooo.. super.. :-)to koniecznie zapytam o taką możliwość :tak: a długo się leży na tej przedoperacyjnej?
 
reklama
Pewnie wszystko zalezy na jaki sie personel trafi na tej sali lezalam ok 40 min dwie kroplowki dostajesz druga u mnie i tak nie zeszla cala bo juz mnie wzieli a mialam cesarke jako druga.
 
Do góry