reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

hej dziewczyny. Ja własnie dzisiaj byłam na zwiedzaniu oddziału ginekologiczno-położniczego z racji tego ze pracuje tam moja pani ginekolog to byłam umówiona na dzisiaj z nią. Po oddziale odprowadzala mnie pani Kazia Plewka bardzo sympatyczna kobieta na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedziała z dokładnością. Jestem prawie w 35 tyg ciąży i szczerze rydygier to jak najbardziej dla mnie z racji ze lekarki są super to na dodatek jest moja pani doktor ktora prowadzi moją ciąże od samego początku i mam nadzieję ze jak bede rodzić to bedzie miala wtedy akurat dyżur bo jakoś nie wyobrażam sobie porodu bez jej pomocy. Pozdrawiam;)
 
reklama
Witam. Mam pytanie do dziewczyn, które rodziły w Rydygierze: Czy na KTG się trzeba wcześniej umawiać, czy można pójść po prostu z ulicy? jeśli nie, to w jakich godzinach najlepiej pójść?
 
hej dziewczyny. Ja własnie dzisiaj byłam na zwiedzaniu oddziału ginekologiczno-położniczego z racji tego ze pracuje tam moja pani ginekolog to byłam umówiona na dzisiaj z nią. Po oddziale odprowadzala mnie pani kazia plewka bardzo sympatyczna kobieta na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedziała z dokładnością. Jestem prawie w 35 tyg ciąży i szczerze rydygier to jak najbardziej dla mnie z racji ze lekarki są super to na dodatek jest moja pani doktor ktora prowadzi moją ciąże od samego początku i mam nadzieję ze jak bede rodzić to bedzie miala wtedy akurat dyżur bo jakoś nie wyobrażam sobie porodu bez jej pomocy. Pozdrawiam;)


polecam ten szpital a jeżeli twoja lekarka jest pani grazyna to tym bardziej polecam z reszta kazdy lekarz prowadzacy dba o swoje pacjentki w szpitalu;)) polecam takze abys skontaktowała sie z jakas połozna bo tak naprawde to one sa cały czas przy porodzie a lekarz biega miedzy jednym a drugim;) ja rodziłam miesiac temu wiec cos jeszcze pamietam i tak naprawde to połozna była ze mna cały czas a lekarka przyszła pod koniec;))
 
moja lekarka prowadząca jest właśnie z Rydygiera. Nie wiecie jak to tam wygląda z tym umawianiem się na ktg? czy jest to konieczne?

Mam jeszcze pytanie do kobiet, które rodziły w Rydygierze, czy przychodząc do porodu (mam planowane cc), to czy należy iść od razu na I piętro? Oraz jak wygląda cała ta "procedura" przyjęcia do szpitala?
Bardzo byłabym wdzięczna za wszystkie informacje od dziewczyn, które miały cesarkę, jak to wszystko wygląda, jakie macie rady/uwagi/spostrzeżenia.
 
Bardzo polecam poród w tym szpitalu.
Dwa tygodnie temu urodziłam tam synka. Opieka położnej podczas porodu -wspaniała (zaznaczam, że nie miałam opłaconej połoznej). Trafiłam na Panią Iwonkę i dzięki jej staraniom moje krocze nie było nacinane (a to moje pierwsze dziecko). Polecam również opiekę po porodzie. Miałam problemy z karmieniem piersią - na każdej zmianie znalazła się pani, która poświęcała dużo czasu i pomagała w dostawianiu maluszka do piersi. Nigdy nie spotkałam się z odmową- i to dzięki nim karmie piersią.
Może szpital nie robi tak dobrego wrażenia jak "Ujastek" ale według mnie jest godny polecenia.
Życzę powodzenia.
 
Gdy byłam na zwiedzaniu to moja lekarka juz mnie skontaktowała z położną panią Kazią bardzo sympatyczna kobieta i mam nadzieje ze trafi mi sie ona przy porodzie. Jesli chodzi o moją lekarke która prowadzi mi ciąże to to jest dr.Dorota Nowak Stelmach przekochana osoba dokladna sympatyczna i poswieca tyle czasu pacjentce ile trzeba;) i mam nadzieje ze bedzie mi towarzyszyc przy porodzie
 
Rodziłam w szpitalu Rydygiera 30 września 2010 roku i mam bardzo pozytywne zdanie na temat tego szpitala. Był to mój pierwszy poród. Miałam poleconą położną panią Anię J. i jej zawdzięczam to że mój synuś urodził się cały zdrowy, dzięki jej szybkiej interwencji trafiliśmy na stół. Cały poród wspominam dobrze w tym szpitalu, natomiast po porodzie były już różnie. Zależało to od zmiany. Zraziła mnie sytuacji kiedy dobę nie całą po porodzie poprosiłam jedną z pielęgniarek żeby pomogły mi przystawić małego do drugiej piersi, gdyż nie była w stanie się jeszcze ruszać po CC a ta odpowiedziała że zaraz przyjdzie i niestety nikt nie przyszedł mi pomóc.
Myślę że jeśli spędza się w szpitalu 2/3 doby to OK, my musieliśmy być niestety tydzień bo noworodki nas nie chciały puścić. No i dodam że opieka na noworodkach super, mogło się nawet przyjść o 2 w nocy a panie pomogły i doradziły.
Po porodzie złapałam baby bluesa i pamiętam że chciałam szybko wyjść z tego szpitala, było mi tam źle... ale teraz jak o tym myślę to stwierdzam,że drugie dziecko też mogłabym rodzić w tym szpitalu.
 
Witajcie. Mam jeszcze jedno pytanie,do dziewczyn które już urodziły w tym szpitalu. Wasze dzieciaczki zostały zaszczepione Euvax czy Engerix?
 
reklama
standardowo jest euvax, ale nie było problemu jak zażyczyłam sobie engerix ( dostałam receptę, mąż kupił i zaszczepili naszą szczepionka)
 
Do góry