reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

reklama
Nam na szkole rodzenia mówili że szpital daje ciuszki dla dziecka i że trzeba tylko zabrać ubranka na wyjście, natomiast nie dają pampersów i chusteczek do pupy.
Mimo to zabiorę chyba kilka sztuk ciuszków, przecież one i tak najmniej miejsca zabierają.
 
Byłaś w szkole rodzenia w Rydygierze? My w końcu nie poszliśmy. Mam nadzieje, że przejedziemy się tam by zmierzyć czas przejazdu. Wprawdzie byłam już w tym szpitalu ale na patologii.
 
Byłam, też chcieliśmy zmierzyć czas przejazdu bo ja mieszkam 40 km od Krakowa i chcieliśmy wybrać optymalną drogę, bo wiadomo że Rondo Ofiar remontowane, Nowohucka też więc to były nasze najlepsze drogi dojazdowe, a tak miastem trzeba przez Aleje...mam nadzieję że zacznę rodzić wieczorem lub w nocy bo na Szkołę Rodzenia jechaliśmy ponad 2 godziny....
 
Witam, mam pytanie do Was , mam zamiar rodzic w Rydygierze, jestem wg miesiaczki w 36 tc, ale z USG jest to juz tydzien 39. Wszystko wskazuje , ze dzidzia jest dosc spora i powinna urodzic sie wczesniej. Moja ginekolog powiedziala mi, ze jesli nie urodze do konca miesiaca, to musze zglosic sie do szpitala i byc juz pod opieką szpitalną. jade na KTG do szpitala w najblizszy poniedzialek, bo tylko tak mogą mi zalozyc karte. Czy myslicie, ze będą czekać do terminu z miesiaczki, czy będą chcieli mnie zatrzymac w szpitalu i jakos przyspieszyc porod? dziekuje z góry za odpowiedz, troche sie stresuje bo to moja pierwsza ciaża. Pozdrawiam
 
Jeśli dzidzia jest spora to powinno być cc i jeszcze czekanie do terminu z miesiączki skoro miałaś regularną. U mnie to rozregulowanie całkowite było więc czekam na KTG i kolejne USG.
Jeżeli nie chcesz cc to zgłoś się do szpitala na początku miesiąca list...ale najlepiej porozmawiaj jeszcze z innym gin.
...może wcześniej dzidzia za ciebie zadecyduje i będzie chciała już wyjść??..
 
reklama
Witam dziewczyny!
Ile wcześniej trzeba sobie "zarezerwować" położną i czy to naprawdę jest pomocne? Planuję rodzić w Rydygierze...

Akurat ta którą mi polecały koleżanki ok 34 tyg się umawia. Wcześniej nie, Ale nie wiem czy to nie zależy od konkretnej położnej. Ja zrezygnowałam z opłacania po wizycie w szpitalu - personel jest tak miły i pomocny że szkoda kasy wg mnie. Ale to już wasza decyzja:)
 
Do góry