reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

reklama
zaraz po przyjechaniu na salę poporodową kazali mi założyć dla mojego komfortu, przy obchodzie nie było żadnych "ale" lekarz zawsze poczekał aż się rozpakuję z tych majtów :-)
 
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was ma może namiary na położną panią Anię Jastrzębską?
Jeśli tak proszę o info.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Witam, mam kilka pytań do pań, które wybrały poród rodzinny w Rydygierze. Z tego co wiem, w większości szpitali pobiera się opłaty za tego typu przyjemność. Stąd chciałabym wiedzieć jak to jest w szpitalu Rydygiera. I czy znieczulenie faktycznie wykonywane jest w razie czego nieodpłatnie na życzenie i nie trzeba mieć żadnych ku temu wskazań? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Witam, mam kilka pytań do pań, które wybrały poród rodzinny w Rydygierze. Z tego co wiem, w większości szpitali pobiera się opłaty za tego typu przyjemność. Stąd chciałabym wiedzieć jak to jest w szpitalu Rydygiera. I czy znieczulenie faktycznie wykonywane jest w razie czego nieodpłatnie na życzenie i nie trzeba mieć żadnych ku temu wskazań? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

dwa razy TAK:-) ze znieczuleniem jest tylko ten problem ze nie zawsze mozna je podać, musi być np rozwarcie w pewnych granicach, badania jakieś trzeba mieć (krzepnięcie krwi), nie wiem czy coś jeszcze....
 
Słyszałam, że pobieranie opłat za znieczulenie podczas porodu jest zabronione !!! Oczywiście można zapłacić, a potem z tym rachunkiem poprosić o zwrot.. tylko, że nie znam szczegółów..
Ale to pewniak, po prostu wiadomości za szybko poszły...;)
 
W szpitalu na Rydygiera nie pobierają opłat za znieczulenie, nie wiem skąd taki wniosek.
Rozmawiałam z położną właśnie z Rydygiera, na jej dyżurze i wyraźnie powiedziała że jest to bezpłatne, jednak o ZZO decyduje lekarz i położna, czasami jest tak że jest za późno na znieczulenie, albo jest ryzyko spowolnienia akcji, wtedy odmawiają.
 
reklama
Do góry