reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD w szpitalu RYDYGIERA w Krakowie

Moja ciąża była zagrożeniem zarówno dla mnie jak i dla Malucha. Zarówno przed rozwiązaniem jak i przy porodzie opiekowała się mną pani. Jola J. REWELACYJNA kobieta!! Ja i mój porodowy partner jesteśmy przekonani, że gdyby nie ona nie dałabym rady. Komplikacje przy porodzie były spore, a położna radziła sobie z wszystkim doskonale. Jej spokojny głos i motywacja sprawiły, że mimo braku postępu porodu, oksytocyny podłączonej na 7miu cm i bólach krzyżowych udało mi się urodzić zdrowego Synka.

Od razu polecam również mojego położnika dr Janusza Dziedzica - facet pierwsza klasa. Zawsze mogłam na niego liczyć i nigdy nie trafiłam jeszcze na lepszego ginekologa i położnika.

Rodziłam 8.12.2010. Więc wszystko jeszcze we mnie huczy od wspomnień.
Na wszelkie pytania odpowiem na priv.


a powiedz dziedzic byl przy porodzie czy nie?
co do niego jestem podobnego zdania jak ty uwazam, ze jest swietnym lekarzem i ciesze sie ze prowadzi moja druga ciaze.
 
reklama
tez rodziłąm z Jolą J i jestem zachwycona, urodziłam wielkoluda bez nacięcia, badała mnie tak zeby to mnie było wygodnie, bardzo sympatyczna i pomocna, głównie dzięki niej tak dobrze wspominam poród
 
Cześć, dziewczyny podpowiedzcie jak jest ze Szkołą Rodzenia w Rydygierze?
Na stronie szpitala nie ma informacji jakichś konkretnych, tylko podany nr tel. a nie bardzo chcę dzwonić w niedzielę wieczorem ;)
Jak wcześnie trzeba się zapisać, czy są jakieś koszta?
 
Hej ja chodziłam tam do SR , jest ona darmowa, wiadomo nie ma tak profesjonalnie przeprowadzonych zajęc, jak w tych szkołach, za które płacisz, ale można sie paru rzeczy dowiedzieć. Ja dzwoniłam do Sekretariatu:
tel. (0-12) 64 68 686, wystarczy ze zapytasz, kiedy zaczynają sie zajęcia, nie było żadnych zapisów, przychodzisz wtedy, kiedy zajecia sie rozpoczynają. Mnie np. bardzo ćwiczenia się tam podobały, nie ma piłek, ale przynajmniej sie troche porozciągałam...
 
No i już po wszystkim...
Jestem prawie 2 tyg po porodzie w szpitalu Rydygiera, spędziłam tam 6 dni i muszę przyznać ,że gdybym miała rodzić jeszcze raz rodziłabym na pewno tam :)
 
Dra Janusza Dziedzica niestety nie było przy porodzie, bo nie miał wtedy dyżuru. Była inna doktor położnik - młoda, sympatyczna blondynka. Jednak i tak bywała tylko wtedy, gdy coś się komplikowało - cała robota na głowie, a raczej w rękach położnej. Nawet szyła mnie położna:) - i ładnie mnie wydziergała;).
Janusz wpadł po porodzie na salę z zapytaniem "jak tam, co tam". Bardzo sympatycznie;)
Wszystkie "jeszcze przed" serdecznie pozdrawiam.
 
Groochola gratuluję serdecznie :)

Gabishon
ta blondi to nie lekarka tylko rezydentka, ja jej również bardzo wiele zawdzięczam.
 
Wczoraj ja i Nasz Skarbek wyszłyśmy ze szpitala. BYłyśmy łącznie 6 dni, jestem po cc. Jestem bardzo zadowolona z pracy lekarzy, położnych i całej opieki jaką mi zagwarantowali. Polecam ten szpital w 100%.
 
reklama
Do góry