reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w MSWiA na Galla

reklama
zoyaa: Gratulacje :) Mam nadzieje ze bylo ok i rowniez jestes zadowolona ze szpitala.

agatkagadka: najblizszy i najtanszy parking jest zaraz za kosciolem, wyjezdzasz z galla i skrecasz w lewo i po 50m w prawo tuz przed swiatłami. Jest to mały parking, 3zł/h. Pod birpostalem kolejny ale juz 5zł/h. Ewentualnie mozesz stanac autem na Staffa, ale tam ciezko o miejsce. Wiem bo przerabialam to samo :)
 
My zawsze stawaliśmy na Galla i było miejsce :) Tylko trzeba uważać bo jest tam miejsce parkowania tylko dla karetek i kiedyś nas straż miejska upomniała bo nie zauważyliśmy znaku ;p
 
czekolada 1406 : kochana a Ty jak się czujesz, bo my mamy podobny termin u mnie dzisiaj 37 tydzień plus 1 dzień :) ja dopiero pierwszy raz jadę w niedzielę zobaczyć porodówkę i pochodzić po szpitalu z położną się umówiłam :) i od razu zobaczę ten parking.
 
U mnie narazie żadnych oznak żeby coś się zaczynało. Przedwczoraj w nocy chyba miałam skurcze, bo mnie dopadały takie bóle brzucha trwały z minute i puszczało, po paru minutach znowu i tak z godzinę może...ale nie były regularne i skończyły się na niczym ;p No i młody czasami napiera strasznie główką że to trochę boli, nie wiem czy też tak masz może? Natomiast nie sądzę żeby coś się wcześniej zaczęło, bynajmniej jeszcze nie teraz :) A jak Ty się czujesz?
 
mnie czasem poboli jak na okres, i ostatnio strasznie mi duszno i gorąco, ale też nie czuję, że to "już" a decydujecie się na poród rodzinny ?? ja mam nadzieję, że ta sala będzie wolna jak już nasza malutka się zdecyduje wyjść :D w niedzielę pójdę tam pierwszy raz oglądać wszystko. A Ty chodzisz już na ktg ?
 
Tak, chcemy poród rodzinny, no chyba że pójdzie tak szybko że nawet nie zdążę powiedzieć że chce rodzić z mężem ;p
W następny piątek mam wizytę to będzie 39 tydzień i narazie nic nie mówił o KTG, pewnie po tej wizycie mnie wyśle liczę że wtedy w poniedziałek, no chyba że wcześniej urodzę :)
 
reklama
Do góry