reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w MSWiA na Galla

Czy któraś rodziła z osoba towarzyszącą - chodzi o poród rodzinny. Chciałam się dowiedzieć kiedy dokonuje się wpłaty i czym rozni sie poród rodzinny od zwykłego.
 
reklama
Informacja jest zamieszczona na stronie Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Krakowie - Porody Rodzinne
ale chciałabym się dowiedzieć jak to wyglądało od kogoś kto skorzystał z takiej opcji :)

Przy okazji znalazłam informacje że w szpitalu oprócz bezpłatnego skorzystania z znieczulenia zewnątrzoponowego znajduje się BODY CLOCK - Elle TENS - urządzenie łagodzące ból porodowy bez anestetyków.
http://www.bodyclock.pl/product-pol-4972-BODY-CLOCK-Elle-TENS-urzadzenie-skutecznie-lagodzace-bol-porodowy-z-technologia-Opti-Max.html

Bardzo ciekawa alternatywa. Może ktoś już z tego korzystał? Ciekawe czy to urządzenia jest naprawdę i bez problemu dostępne?
 
Ostatnia edycja:
Niestety nie slyszalam nic na temat tego Body Clocka, moze cos fajnego?
Okaze się!
Dzis bylam na 2gim KTG w MSWiA i naprawdę ten szpital robi na mnie bardzo dobre wrażenie póki co, bardzo miło, profesjonalnie, położne miłe.
 
mandyrynka o której byłaś ?? ja też wczoraj byłam na ktg :-) Maluchowi dalej się nie spieszy :-D
 
czekolada1406 Dzis mialam wizyte u Dr Butryna i zapytałam go o ten wynalazek, niewiele potrafił powiedzieć, jedynie że działa tak naprawdę tylko znieczulenie, a to jest takie żeby troszkę uśmierzyć.

zoyaa byłam koło 10, wyszłam o 11, widziałam jakieś 2 ciężarówki przed "kantorkiem" dla pielęgniarek:)) może jedna z nich to Ty?:) Jutro znowu idę pewnie w podobnych godzinach. Moja Emilka też coś nie wyłazi, doktor dziś poinstruował mnie co robić żeby wywołać jakąś akcję więc zamierzam się zebrać ( min masowanie brodawek co ponoć powoduje wydzielanie naturalnej oksytocyny).
 
mandyrynka to jedną z nich byłam ja ;) i czekałam do 12 na swoją kolej ... dzisiaj śmigam również, ale wcześniej :-) może uda się bez kolejki ;-)
 
reklama
Czekolada:))) zaangażuje
Zoya, bylam dziś od 9:30 do 11 na tym KTG, dzidzior sie nie wybiera, skurczy brak. Siedziałam godzinę bo zapis był nieczytelny:]
 
Do góry