reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Mammi Twoja niunia ma 2 miesiące i nie chce spać w dzień a moja nie całe 2 tygodnie i tez za cholere nie chce. tak jak wstaje przed 8 to do 16 potrafi cały czas na cycu trochę drzemki z 30 minut, przebrac dupkę i od nowa.nie wiem czy się cieszyc czy też nie bo wsumie to noce ma super.z jedną pobudką, taką na 30 minut góra do godziny.a ostatnio jak mi zasnęła po 19 to dopiero o 3 sie obudziła. owszem o północy po kwiliła a le sama zasnęła:-D
tak więc do 16 nie mogę się ogarnąć, bo ja cały czas sama jestem, mąż do pracy.dobrze że jak wraca to pomaga, gotuje obiadki, jeździ na zakupy
 
reklama
Kinga, śliczną masz córę, a ten uśmech... :-) aniołek, Future - faktycznie Helenka była malusieńka. Moja wygląda na fokach na taką długą, w rzeczywistość jest okruchem, choć ciuszki na 56 pasują. ;-) Jestem bardzo zmęczona, przestawiam się na nocny tryb, ale czasami wysaje mi się że jak usnę to nie usłyszę małej. Cały czas czuwam, bo często jej się ulewa. Mam chyba za mało pokarmu, bo mała cały czas szuka i płacze. Dokarmiłam ją butelką i dziecko śpi sobie słodko. Mam nadzieję, że mój pokarm się rozbuja...
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/katarinka09-91343.htmlHej dziewczyny jestem tu nowa. Jestem na samym początku ciąży i szukam dobrego lekarza w Gorzowie 5 tydz. Chciałam iść na usg zobaczyć czy serduszko bije i po zwolnienie niestety moja praca nie pozwala mi żebym dlaej pracowała.Chodziłam przed ciążą do dr Joanny Szymczak, niestety ona nie pracuje w szpitalu w Gorzowie. Zaczęłam zastanawiać się nad dr Kozber. I z tego ci czytałam to katarinka09 chodziła do niej. Czy trzeba robić badania krwi i moczu prywatnie??? Czy może daje na kasę chorych. Jednak prywatnie to spore koszty. I mam jeszcze jedno pytanie czy znacie jakąś fajną położna która jest przy porodzie??? Jaki jest koszt takiej opieki??? Z góry dzięki dziewczyny za pytanie.
 
solowik6 - ja też chodzę do dr Kozber i niestety wszystkie badania robię prywatnie! Nie ma możliwości na kasę chorych - byłam u lekarki rodzinnej i uczciwie powiedziałam o co chodzi a ona na to: " że jak stać mnie na lekarza to na badania też powinno "!! Jestem już na kożcówce i badania takie robiłam 3 razy - więc nie jest to jakaś kolosalna kwota. Da się przeżyć ;-)

katarinka09 - śliczna ta Twoja córeczka!! Ma taką piękną główeczkę : ani uszko nie odstaje - normalnie cudo !!!!!!! Ja też bardzo chciałam córci, marzyłam żeby robić jej kiteczki i stroić ją - ale los chciał inaczej:-)
Będzie drugi chłopczyk! W domu nawet kot to on :tak: jestem jedną dziewczynką !!!!


Pozdrawiam Was mamuśki te już upieczone i te, które czekają z utęsknieniem na swoje pociechy !!!
 
Future, ale super zdjęcie, no Helenka przecudna w tej świątecznej czerwieni! :biggrin2:

Allaya, według mnie bardzo dobrze, że decydujesz się rodzić w Gorzowie. Kiedy ja mówiłam, że chcę w Gorzowie rodzić, wiele razy słyszałam, że Drezdenko jest po remoncie.., no ale ładne mury o niczym nie świadczą. Słyszałam kilka negatywnych opinii o tamtejszym szpitalu i wybrałam GW z czego jestem bardzo bardzo zadowolona. Opieka przy porodzie jest tutaj świetna. Dziś z perspektywy czasu myślę, że na położnictwie powinny mi pomóc, kiedy Franek płakał :biggrin2: (btw. imię piękne wybrałaś), poza tym ok.

Witam nowe mamusie ***

Ja chodziłam do Bożeny Lech, babeczka super, kulturka, ale ona pracuje w Skwierzynie. Solowik powiem ci, ze w praktyce często nie ma to znaczenia, czy lekarz pracuje w szpitalu, w którym chcemy rodzić, bo często i tak go albo nie ma, albo traktuje swoje "prywatne" pacjentki tak jak wszystkie inne.
 
czesc Mamusie ;)
dawno mnie nie było...no ale pewnie wszystkie Mamy wiedzą co to jest brak czasu.
Majeczka rośnie :) ale mam problem z karmieniem. Chyba powoli mi zanika pokarm...:(
Karmię Malutką mlekiem modyfikowanym. Pierwszy raz podałam jej kilka dni temu bo mimo iż cały czas była przy cycu to jakaś taka była niespokojna. Kupiliśmy Nan i wydoiła całe 90 ml. Głodomorra :)
Ja odciągam sobie pokarm żeby zobaczyc ile jego faktycznie jest i przyznam szczerze że za wiele nie mam.
np. z całej nocy "udoje" ok 60-70 ml. staram się odciągac w ciągu dnia i podawac Małej ale z tego co zauważyam to mam bardzo chude to mleko więc się nie najada.
Może się źle odżywiam sama już nie wiem. pije tą herbatke na laktacje jem w sumie " bezpiecznie " duszone mięso, ziemniaki, marchewkę , twaróg kurde tak na serio to sama nie wiem co mogę jeśc. Przedwczoraj zjadłam jogurt malinowy i wydawało mi się że Maję bolał brzuszek....też miałyście takie problemy? czy to ja jestem jakaś taka mało ogarnieta ?
dzisiaj dzwoniłam do położnej i powiedziała żeby dostawiac Mała jak najczęściej. Poleciłą mleko Enfamil Premium. Kupilismy mimo że drogie..ale ja na dziecku oszczędzac nie będę :)

Katarinka a Ty jak sobie radzisz? Jak Amelka ?

Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe Mamusie :) Dacie rade kobitki, kto ma nie dac jak nie MY :)
 
20111208410.jpg Majeczka króweczka :)

maja1.jpg Moja Głodomorra :)
 
reklama
https://www.babyboom.pl/forum/members/katarinka09-91343.htmlHej dziewczyny jestem tu nowa. Jestem na samym początku ciąży i szukam dobrego lekarza w Gorzowie 5 tydz. Chciałam iść na usg zobaczyć czy serduszko bije i po zwolnienie niestety moja praca nie pozwala mi żebym dlaej pracowała.Chodziłam przed ciążą do dr Joanny Szymczak, niestety ona nie pracuje w szpitalu w Gorzowie. Zaczęłam zastanawiać się nad dr Kozber. I z tego ci czytałam to katarinka09 chodziła do niej. Czy trzeba robić badania krwi i moczu prywatnie??? Czy może daje na kasę chorych. Jednak prywatnie to spore koszty. I mam jeszcze jedno pytanie czy znacie jakąś fajną położna która jest przy porodzie??? Jaki jest koszt takiej opieki??? Z góry dzięki dziewczyny za pytanie.
Hej dziewczy!Cały mój czas spędzam przy Amelii i dobrze, że mama jest ze mną bo nic bym w domu nie zrobiła. Uczę się tak gospodarować czas żeby nie siedzieć cały dzień w pieżamie.;-) Co do dr Kozber, to super babka i moją ciążę prowadziła bardzo dobrze. Jeśli chodzi o badania to trzeba je robić prywatnie. Ja chodziłam do swojej rodzinnej i przepisywła mi skierowanie, a jak nie miałam czasu szłam do Diagnostyki i za mocz i krew płaciłam coś około 20zł. Jeśli chodzi o położną to taką miałam przy porodzie i płaciłam 600zł. Była ze mną już od izby przyjęć i od początku wszystko ona robiła. Jej rola zakończyła się dopiero jak zawiozła mnie na noworodkowy, choć jeszcze przychodziła codziennie i sprawdzała czy wszystko ok. MamoMajki - nie jesteś sama. ;-) Niby mam pokarm, ale musze Amelke dokarmiać Bebiko, bo się nie najada. Dostawiam ja często do cyca, ale ona sobie go miętosi i usypia, napije się troszkę i jest szczęślia. Butelka jest lepsza i odrazu odpływa po takiej dawce.:-) Już jej się takie policzki papuśne zaczynają robić. :-) Majeczka jest śliczna, a jakie czarniutkie ma włoski! :-) Jutro nasze córcie będą miały 2tyg. :-)
 
Do góry