reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Mamo Frania, to dobrze ze malemu nic nie jest.Moj Oli tez kaszlal, kichal, i dostal katarku.Poszlam na drugi dzien z nim do lekarza i pani doktor, o dziwo, przepisala tylko cebion, wapno i masc majerankowa pod nosek.w nocy maly mial takie ataki duszacego kaszlu, ze poszlam z nim na drugi dzien znow to lekarza.I dostalismy od razy skierowanie na oddzial do szpitala.Okazalo sie ze to zapalenie pluc!Zla taka jestem ,ze doktorka wyslala mnie pierw z ta witamina c, a dziecko juz takie chore bylo:szok::szok:

Katarinka ja osobiscie uzywalam Octaniseptu, nie brudzi, nie smierdzi i caly pepowina odpadla w dwa tygodnie.Pepuszek ladnie sie zagoil.

Temp. w domu mamy 24 st. i to jest chyba za goraco,chodzimy w krotkim rekawku, ale Oli jest mokrutki.Teraz jest tylko w body i spodenkach.Mysle o zakupie nawilzacza, takiego zawieszanego na kaloryferze.Ponoc dobrze nawilza a i cenowo nie jest drogi.

Aga_80 poczatki sa trudne, ale Lenka pewnie sie nie obrazila na mamusie tylko teskni, wkoncu tyle czasu byla tylko z Toba!

Megi , nie pisz tak nawet, ze zla matka z Ciebie!Kazde dziecko jest inne, i kazda mama jest najkochansza dla swojego dziecka.

Dziewczyny tak Wam zazdrosze tych przespanych nocy...;-)

Myszka witaj na forum :) ja chodzilam do dr Szymczak i polecam ja.Wizyty sa na kase chorych, piekny gabinet, razem z usg, ktore jest besplatne!ona ma dwa gabinety. w Gorzowie i Klodawie. ja chodzilam do tego drugiego i bylam bardzo zadowolona.
 
reklama
Future Helenka piękniutka jak z obrazka :)widać że w kąpieli czuje się jak rybka w wodzie :)

larvunia Misialinka cudowna, ma słodki uśmieszek i prześliczne oczka :* cudeńko małe. A powiedz miała takie ciemne od urodzenia, czy jej się zmieniły?

Całuski dla dzieciaczków
 
dzieki
jak i synek od urodzenia mial niebieskie po mezusiu tak misia od urodzenia ma piwne jak ja :-);-) No ona ma ciemniejsze odemnie, ale piwne :tak: puki co sie nie zmianiaja...
aniolek dawaj wiecej fotek Kubuska :-D
no i reszta dziewczyn nie ociagac sie :tak:

Future HEsie bym wziela ale Twoj by sie zaplakal pewnie ;p I kota tez bym wziela... ja uwielbiam wsio co ma siersc ;p Ale moj by byl wsciekly na mnie... gdyby nie moj mezus bym w domu zwierzyniec chyba miala ;p
a wlasnie niechce ktoras chomikow?? z klatkami oddam 2 sztuki mam i dwie klatki....
 
Ostatnia edycja:
larvunia proszę :)
DSC00966 29.09.11.jpgDSC01125 17.10.11.jpgDSC01148 20.10.11.jpgDSC01155 20.10.11.jpgS6301941 male.jpgS6301956a.jpgS6302008.jpg
 
Bardzo dziękuję za info na temat dr Szymczak. Z tego co sie zorientowalam to przyjmuje ona w Gorzowie na Moscickiego dokladnie tam gdzie dr Brych. Czy orientujesz sie jakie sa terminy oczekiwania na wizyte na NFZ? Pozdrawiam
 
reklama
Myszka ja chodzę do dr Szymczak, ogólnie to Ci powiem że jeszcze nie dawno były krótkie oczekiwania na wizytę, jak byłam teraz w pon, i co chwile ktoś dzwonił to babeczka mówiła, że do grudnia mają terminy, a to tylko dla tego, że nfz nie chce coś im tam płacić, więc babeczka nie chce wszystkiego ze swojej kieszeni wykładać, więc ograniczyła ilość pacjentek. nie wiem czy też się to tyczy kłodawy, zawszę możesz się umówić prywatnie (nie wiem jaki koszt wizyty) a potem na nfz. to też zależy czy Ci już jest potrzebna. zreszta co jakiś czas można dzwonić i się pytać bo może ktoś zrezygnował i może Ci się uda

ogólnie polecam
 
Do góry