reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

dinozaury%252520068.JPG
wyjazd%252520nad%252520morze%2525202%252520260.JPG


spałam sobie na piasku ;)

wyjazd%252520nad%252520morze%2525202%252520207.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynka!!!
Wróciliśmy z tańców! Niestety 4godzinną podróż do Darłowa zniosłam średnio, wierciłam się w aucie jak poparzona, Amelka też dużo kopała. Wesele piękne, ale nie czułam się zbyt dobrze, bo byłam mega zmęczona! Jak za długo siedziałam bolały mnie plecy, a jak za dużo tańczyłam nogi i brzuch więc po oczepinach powędrowałam do pokoju spać. Z tym spaniem też średnio, bo dzieliliśmy maleńki pokoik z męża bratem i jego narzeczoną i ich psem!!!:eek: Co prawda mały york, ale dużo szczekał, nie mieli gdzie go zostawić więc wzieli ze sobą. Generalnie wróciłam taka zmęczona, że dzisiaj wstałam przed 12stą. Ogólnie wesele superowe, jedzonko, orkiestra, towarzystwo, ale niestety nie nadaję się już na takie imprezy. Otrzymałam za to dużo komplementów jak ładnie wyglądam, więc moje kiecki to chyba był dobry wybór. :-)
Wczoraj była taka śliczna pogoda, że wybralismy się rano nad morze i troszkę poleżeliśmy na leżaczkach, ach jak miło było.

Future ach ta Helcia, ślicznotka jedna!!! Widać, że zadowolona z wycieczki!

aniołek jak się czujesz? Jeszcze troszkę i będzie po wszystkim.

Kasielum jak tam Alunia, lepiej się czuje? Moja była szefowa zawsze powtarzała, że najlepsi pracownicy, to Ci którzy mają już dzieci, bo nikt nie potrafi się tak zorganizować i stanąć na wysokości zadania jak rodzic. Wygląda na to że miała rację!:-)

aga super, że Lenka ma już 2ząbek, będzie miała czym gryść obiadek. :-)
 
katarinka daj jakies foty w kreacjach no i z brzusiem ofkors ;) fajnie, że się wybawiłaś. mowi się, ze po porodzie dugo się nie pobawisz....ale ja tego nigdy nie slucham. 2 miesiące po porodzie bylam na cudownym weselu u przyjaciólki i bawiłam się wyśmienicie. a Helenka spała u babci...znaczy babcia u nas haha. i jeszcze na poprawinach zostaliśmy. no a co do morza, to Cię rozumiem, też kocham ;)
 
Aga drugi zab juz? ;o Szybciorem Ci rosnie :) Kiedy do dentysty?

Kasiulem Alunia zdrowa czy nadal goraczkuje?

Future sliczna masz coreczke...Wyglada na starsza dzidzulke :) No i moje kondolencje.

Aniolek zycze udanego porodu :)
 
gaja 100 latek dla Wikusia 5-cio miesięcznego! :))) zęby idą :))) mama mówiła, że mi też szybko wychodziły a mężowi z kolei wychodziły bezboleśnie (i dzięki Bogu Lenusia za nim poszła z tymi ząbkami, choć nie powiedziane co będzie przy następnych...)

Kasileum 100 latek też dla Aluni, spóźnione ale szczere! :*** jak dzisiaj po żłobku?

Future
Helcia duża! wygląda na o wiele starszą!, śliczna kruszyna i jak pięknie siedzi (moja jeszcze chwieje się i upada na boki ;)))

Aniołek to może termin (z początków tygodni ciąży) się sprawdzi? WIELKI dzień nadchodzi kochana :))) Wiem, że pewnie masz już dosyć i każdy telefon z zapytaniem: ty jeszcze nie urodziłaś? doprowadza cię do furii, ale zobaczysz że pewnego dnia obudzisz się jak zwykle, wszystko będzie normalni i nic nie będzie zapowiadało porodu a nagle się rozkręci, zupełnie niespodziewanie.... (ja tak miałam już straciłam nadzieję, że w ogóle urodzę a tu nagle wody mi odeszły! ;) trzymam kciuki!
 
katarinka09 Dziś czuję się już lepiej. Nie boli mnie brzuch tak jak wczoraj i plecy też w miarę lepiej. Dzięki, że pytasz !

Dodaj foteczki z wesela, my też chcemy zobaczyć jak ładnie wyglądałaś :tak:

Gaja
dzięki :*no i wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesięcy Syncia:*

Kasiulem
opowiadaj jak tam w pracy i w żłobku, jak się czujecie?

aguś
może faktycznie ten termin się sprawdzi.. to już jutro!Dziś idę do szpitala na KTG. Z jednej strony lepiej by było urodzić dziś, bo mój lekarz cały dzień ma dyżur :sorry2: :* dziękuję za kciuki
 
aniołek jutro już 7września więc czekamy na dobre wieści.

Nie wzieliśmy aparatu na wesele i jakoś nie porobiłam fotek, ale brat męża pstrykał więc jak się doproszę to może mi przywiezie.
Tylko jedno foto zrobił mi mężuś jak siedzieliśmy nad morzem. :-)
10r8ghs.jpg
 
katarinka ślicznie wyglądasz. Brzusio taki zgrabny :tak:
No i te widoczki za Tobą.. uwielbiam morze..

A mi odchodzi czop (brązowawy) i boli brzuch.. ciekawe, czy już dziś coś się nie ruszy. Czuję duże poddenerwowanie, a jednocześnie nie mogę się doczekać. Dziwne uczucie :sorry:
 
reklama
Aniołek to już tuż tuż!!!! aaaaaaaaaa trzymaj się kochana, u mnie czop odszedł w dniu porodu, wiem, że może byc różnie i po odejściu można jeszcze sobie poczekać, ale kto wie :-):tak: stawiam na 7 września, piękna data :))

Future Helcia wygląda na bardzo szczęśliwego maluszka :) pewnie poczucie humoru po mamie odziedziczyła

Katarinka wyglądasz bardzo ładnie! Brzuszek jak z reklamy :)

A u nas tfu tfu poprawa!!!! Jestem mega szczęsliwa... dziwna sparawa, bo od szczepienia Franuś przestal plakać wieczorami!!! Mówię wam babeczki, kamień z serca! Oby tak dalej. Wprowadzam też większą rutunę, tzn. bardziej stałe pory karmienia i drzemek.

Miłego popołudnia laseczki!
 
Do góry