reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

reklama
dziś byliśmy w dinozaurach, mam kilka fotek. Heśka na dinozaurach, normalnie szał ciał. pozniej dam trochu, ale przy zgrywaniu padla mi bateria, wiec czekajcie cierpliwie. milej niedzieli. aha, wczoraj po powrocie z Pobierowa, jeszcze z przyjaciółką popiłyśmy troche. dziś jestem niezywa. dobrze, że Helen spi...
 
Cześć babeczki

Moja niunia ma 2-go ząbka!!!! :-) sama radość! nawet nie wiedziałam że takie rzeczy jak kupa, bączki czy ząbki potrafią dawać tyle szczęścia hahaha

my dzisiaj cały dzionek na dworze (podobnie jak wczoraj) Lencia się bawiła, spała i jadła na dwórku, nie ma to jak dom...(szkoda tylko że dziadków ;) no ale mamy jeszcze prawie 2 tygodnie...

Kasileum jak Alunia? Lepiej się czuje?
 
Jejku, dziewczyny ile się u Was dzieje.

Future, moje kondolencje. :-(

Aniołek mocno trzymam za Ciebie kciuki, żeby już coś się ruszyło i żebyś jak najszybciej mogła przytulić swojego bobaska. Jestem i czekam z Tobą ;-)

Kasiulem cieszę się, że się już wszystko w pracy ułożyło, że udało się dogadać i ustalić dogodne dla Ciebie godziny wyjścia z pracy. Przykro się słucha jak młodym matkom ciągle ktoś życzliwy pod górę robi. Nie potrafię tego zrozumieć.
Żeby jeszcze Alunia szybko do zdrowia wróciła.

Aga gratulacje z okazji drugiego ząbka :-)
 
Ostatnia edycja:
Nareszcie trochę czasu dla mnie...istny armagedon!!

Mammi MamoFranusia jak się jest pod ścianą to trzeba się jakoś tak zorganizować, żeby wszystkim pasowało... założę się, że jak będziecie w podobnej sytuacji to też nie jeden wam pozazdrości organizacji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach :))

Gaja dzięki za pocieszenie musi się ułożyć bo nie ma innego wyjścia...
Ala dziękuje Tobie i MamieFranusia za komplement o oczkach :)

Aga GRATULACJE dla Leny i z powodu drugiego ząbka no i 5 miesięcy!!! Buziaczki :**
U mnie taka kołomyja, że nawet nie zauważyłam kiedy Alunia skończyła 7!!
Ciesz się kochana, że Twój Skarb tak pięknie ząbkuje... u mnie cała ta sytuacja z Alunią jest skomplikowana...cała ta gorączka to była tzw.trzydniówka, właśnie pojawiły się na brzuszku plamki które to właśnie świadczą o przebytej chorobie, temperatury już nie ma, na szczęście raz przebyta uodparnia na całe życie, a do tego idą jej zęby i biedna męczy się okropnie, ładuje do buźki dosłownie wszystko, najlepiej zimne np. dorwała klucze!!! ślini się i ma bardzo wrażliwe dziąsełka, a co za tym idzie nie za bardzo chce jeść...
Na dodatek jutro do żłoba gdzie przez weekend ją wyniuniałam...będzie problem...:(

Future super, z tym morzem...my chcieliśmy dziś jechać, ale wrócilibyśmy umęczeni, a jutro praca, przedszkole, żłobek więc darowaliśmy sobie tym razem, choć bardzo żałuję...
A z piciem to mi się tak pozmieniało!! Jak przed ciążą uwielbiałam piwko tak teraz nie mogę na nie patrzeć, wódka odpada na starcie, wino...raz mąż zrobił mi Martini z sokiem pomarańczowym to po jednej lampce na drugi dzień miałam kaca jak po nie wiem jakiej popijawie... poza tym karmię Alunię...zostaje mi Karmi od czasu do czasu :) może to i lepiej :)

Aniołek ale w brzuszku masz uparciuszka :) pobiegaj po schodach kochana :))

Trzymajcie się Kobitki, przed nami cały tydzień...mam nadzieję, że uda mi się do Was zajrzeć :))
 
Aniołek ja polecam długą, cieplutką kąpiel. Ja w piątek ok. 14 wskoczyłam do wanny, leżałam sobie z godzinkę. W nocy w sobotę o 1.30 Franiu był na świecie. Trzymam kciuki!

Aga u nas po szczepieniu dobrze. Z listy możliwych skutków ubocznych Franiu miał ten 'najlepszy'. Pospał sobie, a i ja nadrobiłam zaległości w sprzątaniu, prasowaniu itp.

Kasiulem trzymaj się. 5 dni zleci szybciutko i znowu weekend :)
 
kasiulem a ja się tak cieszę, że się wybraliśmy. duzo pakowania, noszenia sie z wozkiem i kocami, ale ja uwielbiam morze, chcialabym tam mieszkac, i kiedys bede...na pewno. pojechalam, by troche odpocząć pomyslec, powspominac, i tak prawdę mowiac chyba sie podołowac trochę. i tak bylo, coprawda morze nie szumialo....ale i tak refleksje jak nigdy wczesniej. na ostatnim popgrzebie bylam z 15 lat temu i nie bardzo paietam tamtego dziadka... a jednak teraz, przez tyle lat....jest o czym wspominac. a poza tym, wykorzystałam piękny dzień, Helenka polezała na piasku, nawdychałyśmy się jodu, odpręzyłyśmy i sądzę, że to jeden z bardziej udanych dni wakacji... kasiulem, a moe uda wam sie wybrac za tydzien? ja polecam sobote, jak wracaliśmy koło 21 bylam w domu, a przez całą drogę minęłam moze z 30 samochodów. droga pusta, tylko same trupy na szybie ;) bo leciałam szybciutko, bo puste drogi...
 
reklama
Dzień dobry Dziewczynki.
Wiecie co.. myślałam, że się zaczyna. Przez całą noc nie zmrużyłam oka.. bolało mnie wszystko.. plecy, brzuch. Dopiero rano zdrzemnęłam się godzinkę. Jak wstałam już było lepiej i tak do teraz. Nie wiem, czy to zapowiedź porodu, ale te plecy dały bardzo popalić. :eek:

aguś
gratulacje dla Lenki:tak: oby tak niepostrzeżenie wyszły wszystkie ząbki.

anka_82 dziękuję za ciepłe słowa :*

Kasiulem uwierz mi Kochana, ile ja schodów pokonałam... ale na uparciuszka nic nie działa

MamoFranusia na pewno skorzystam z rady. Wprawdzie już nieraz próbowałam, ale nie zaszkodzi znów
 
Do góry