reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Tez na pomorskiej sie zaopatruje bo w sumie tu mieszkam :) Teraz chcialam dla siebie spodnie dresowe kupic bo moje sprzed ciazy zaczynaja sie robic ciasne, ale nie ma w ogole zadnych L. Wszystko takie male a po 19.99 sa. No i maja tanie kolorowanki i puzzle dla dzieci :-)
 
reklama
Dobrze wiedzieć że w Pepko też są ciuszki dla maluszków :-), choć ja tak wcześnie zaczęłam kupować, że mam tego trochę;-) a część jeszcze dostałam od koleżanki...ale z tego co piszecie to ceny są super, więc trzeba chociaż zajrzeć....

Powiedzcie jakie smoczki i butelki kupowałyście, tzn jakich firm? Ja się zastanawiam nad Tommee Tippee butelką antykolkową o anatomicznym kształcie zbliżonym do piersi kobiecej...i nie wiem czy muszę z tej samej firmy kupować smoczki uspokajające? (bo średnio mi się podobają)...
 
Aga ja mialam butelke Aventa od samego poczatku, ale w wyprawce szpitalnej dostalam butelke Lovi i jak dla mnie za cienka guma na tym smoczku jest i zasysa szybko dziecko i mleczko lub herbatka nie chce leciec... A smoczka my najpierw mielismy z Aventu a pozniej juz nuka z anatomicznym ksztaltem :) i jeszcze jak masz duzo ciuszkow to jak znajdziesz cos fajnego to nie kupuj takich malusisch tylko troche wieksze, bedziesz miala na pozniej, tylko nie zapomnij uwzglednic pory roku ;)
 
Dzięki dziewczyny! Czyli smoka kupie innego... ;-) ja raczej smoczka będę dawała (no chyba, że mała nie będzie chciała - bo i tak bywa) podobno noworodki mają silną potrzebę ssania...i smoczuś jest dobrym na to lekarstwem...
Zaraz zamówię te buteleczki bezkolkowe...na wszelki wypadek, bo nastawiam się na karmienie piersią...ale wiadomo, że jakbym na początku miała problemy z laktacją to wolę żeby butelka i smoczek imitowały pierś, bo potem mała mi tak szybko się nie zniechęci....

A co do ciuszków, to masz rację, kupuje te większe i obliczam porę roku :-) tylko się śmieje bo tak do 1 roczku raczej nie muszę nic kupować, bo już tyle tego mam...jeszcze tylko kosmetyki dla dzidzi i dekoracje na ścianę mi zostały...i można prasować....:-D
 
Ja sobie podzielilam ciuszki na komodziane i szafowe. Komodziane to takie do 6 miesiaca a szafowe do roczku.
Co do pory roku. Moja mama ma z tym problem. Kupuje dla Malego co sie jej podoba i ostatnia dostalam od niej komplet z ocieplanymi grubymi spodenkami na 68cm. Jak policzylam to zalozy to gdzies maj-czerwiec, ale jej sie podoba ;-P


A butelki kupowalam aventa jakies antykolkowe z jakas jeszcze warstwa anty cos tam. Maja fajne smoczki. W zaleznosci od wieku dziecka przekreca sie ja tylko. Kurde nie wiem jak to wytlumaczyc :p W jednym smoczku sa tak jakby 3 rozmiary i trza tylko odpowiednio obrocic butelke.
Aga a pranie juz robilas? Tez juz bym chciala, ale mysle czy to nie za wczesnie. Z drugiej strony pozniej nie dam rady stac nad deska, bo juz teraz ciezko jest mi ustac dluzsza chwile np myjac naczynia.
 
gajagw ja mialam termin na 27 wrzesnia a wszystko poprane poprasowane mialam pod koniec lipca i szczerze mowic ledwo co to zrobilam... moze tez upal to powodowal ale prasowalam na raty... Lozeczko zrobilam na poczatku wrzesnia juz bo mialam zagrozenie ze urodze szybciej ale dotrzymalam prawie do terminu ( dzien wczesniej urodzilam). A jeszcze co do mamy, to moze powiedz jej zeby kupowala odpowiednio do pory roku?? :) albo pozniej posprzedawaj...

Wiec mysle dziewczyny ze mozecie juz powoli wszystko zaczac szykowac.
 
Mąż w ten weekend maluje pokoik, więc jak tylko skończy (i się wywietrzy troszkę) to zaczynam pranie i prasowanie, myślę że w przyszłym tygodniu to nastąpi :))). Gaja ja też tak jak ty, niby już bym chciałą poszykować a z drugiej strony myślę, że to mi się przykurzy....:-) Ale nie ma wyboru...brzuchol coraz większy i cięższy...przez to niestety ruchy spowolnione...;-) więc trzeba się brać do roboty hahaha
AAA kupiłam dla córci literki z imieniem nad komodę...tak mi się podobają że muszę się pochwalić... :) Ja zamówiłam imię LENKA - tak będzie miała na imię moja córcia (na zdjęciu jest przykładowe Oliwia)
 

Załączniki

  • 7f937af71ed869e4med.jpg
    7f937af71ed869e4med.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Pokoj juz mam przygotowany wiec tylko pranie. A moze jutro juz zaczne :D Lubie dotykac ciuszkow malego ;-) A mamie juz mowilam zeby brala pod uwage pore roku to ona mowi ze teraz taki klimat ze latem moze byc zima.

A co tam ciekawego mowili na zajeciach w szkole rodzenia?
 
Do góry