reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Czesc. Zapraszam Was na watek gorzowianek ;) tam jest nas o wiele wiecej :)

aga_80 ja ci radze z wlasnego doswiadczenia zebys nie kupowala duzo paczek jednej firmy.. u mojej marty okazalo sie ze miala uczulenie na Hugisy a tez mialam 2 duze paczki. Dobrze ze w szpitalu byla dziewczyna co jej synek nie mial uczulenia to zamienilismy sie na pampki. I do tej pory uzywam pampersow..

A tak wogole to bedziecie mialy o wiele fajniej, bo rodzicie na nowej porodowce. Ja niestety jeszcze w gorszych warunkach rodzilam ale i tak milo wspominam. Zycze wam aby na zmianie kiedy bedzie rodzic byly polozne Kasia i Sylwia. Dzieki nim porod minal mi naprawde szybko no i bardzo pomagaly mi w parciu bo mialam male problemy z tym...

A jeszcze czytalam na temat lekarzy w GLS'ie jest dobra lekarka Karczewska. Ja chodze do Tumilowicz w przychodni na Baczynskiego na staszica, polecam ja w 100%...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeżeli chodzi o GLS to słyszałam co nieco o dr Kućko, ale raczej więcej złych opinii. Ja należę z synkiem do dr Karczewskiej (obok GLS, w przychodni dla dzieci), Ala z "automatu" też będzie do niej należała. Bardzo polecam dr Karczewską jako lekarza rodzinnego. Tylko nie wiem czy przyjmuje nowych pacjentów.



 
Jeżeli chodzi o GLS to słyszałam co nieco o dr Kućko, ale raczej więcej złych opinii. Ja należę z synkiem do dr Karczewskiej (obok GLS, w przychodni dla dzieci), Ala z "automatu" też będzie do niej należała. Bardzo polecam dr Karczewską jako lekarza rodzinnego. Tylko nie wiem czy przyjmuje nowych pacjentów.

wydaje mi sie ze musi przyjmowac nowych pacjentow, no chyba ze maja jakies limity.. ale raczej nie powinno tak byc. Widze ze Ty juz na dniach bedziesz rodzila.. zycze szybkiego rozwiazania i jak najmniej bolesnego :)
 
Czesc. Zapraszam Was na watek gorzowianek ;) tam jest nas o wiele wiecej :)

aga_80 ja ci radze z wlasnego doswiadczenia zebys nie kupowala duzo paczek jednej firmy.. u mojej marty okazalo sie ze miala uczulenie na Hugisy a tez mialam 2 duze paczki. Dobrze ze w szpitalu byla dziewczyna co jej synek nie mial uczulenia to zamienilismy sie na pampki. I do tej pory uzywam pampersow..

A tak wogole to bedziecie mialy o wiele fajniej, bo rodzicie na nowej porodowce. Ja niestety jeszcze w gorszych warunkach rodzilam ale i tak milo wspominam. Zycze wam aby na zmianie kiedy bedzie rodzic byly polozne Kasia i Sylwia. Dzieki nim porod minal mi naprawde szybko no i bardzo pomagaly mi w parciu bo mialam male problemy z tym...

A jeszcze czytalam na temat lekarzy w GLS'ie jest dobra lekarka Karczewska. Ja chodze do Tumilowicz w przychodni na Baczynskiego na staszica, polecam ja w 100%...

też słyszałam od położnej że pieluszki uczulają...mówiła jednak że Pampersy należą do tej grupy która uczula najrzadziej (twierdziła, że jak od 30 lat ma do czynienia z dziećmi, to tylko w paru przypadkach spotkała się z uczuleniem na Pampersy).
Mam taką nadzieję :-)!!! bo mam już 8 paczek o rozmiarze 2!!! najwyżej będę sprzedawać ;-).....
A tak w ogóle to zjeździłam dzisiaj wszystkie Lidle w Gorzowie! :-) Wyszłam z założenia że w tym koło mnie (na manhatanie) na pewno szybko wykupią i nie będzie (duże osiedla, dużo dzieci itp.), wiec ruszyłam do tych w centrum...a tam pustki! wszystko wykupione....no i jak się zdziwiłam jak w moim Lidlu jeszcze było kilkanaście paczek....więc kupiłam 4 paki :-D
 
Ostatnia edycja:
Kasiulem już pisałam, że będę trzymała kciuki....podtrzymuje swoje stanowisko :-)!!!
Życzę szybkiego, szczęśliwego i jak najmniej bolesnego porodu!!! i powodzenia życzę kochana!!!
 
Jutro sie wybiore na polowanie do Lidlow ;P
Ze swojej strony polecam Pepco. Tanie body, pajacyki i inne ciuszki dla maluszkow. Ceny zaczynaja sie na 3.99 za rajstopki a koncza sie na 9.99 na pajacykach bawełnianych. Sa te tansze pajacyki z nadrukami. Bluzeczki sa po 4.99.


Kasiulem a jakies znaki zblizajacego sie porodu juz masz?
 
reklama
Jutro sie wybiore na polowanie do Lidlow ;P
Ze swojej strony polecam Pepco. Tanie body, pajacyki i inne ciuszki dla maluszkow. Ceny zaczynaja sie na 3.99 za rajstopki a koncza sie na 9.99 na pajacykach bawełnianych. Sa te tansze pajacyki z nadrukami. Bluzeczki sa po 4.99.


Kasiulem a jakies znaki zblizajacego sie porodu juz masz?

jJa tez tam sie zaopatruje w rzeczy dla malej i dla domu i dla meza cos zawsze kupie. Dla nas to nie ma za duzego wyboru niestety.... ostatnio bylam w pepco na pomorskiej byly przeceny i kurtke taka na wczesna wiosne kupilam za 9.99 normalnie az grzechem byloby nie wziasc ;)
 
Do góry